6 اشتباه بزرگ فالوورهای اینستاگرام که به راحتی می توانید از آنها اجتناب کنید

به عبارت دیگر، خرید فالوور واقعی اینستاگرام می تواند به طور غیرمستقیم به افزایش تعامل و فالوورهای ارگانیک کمک

توسط مدیر سایت در 1 شهریور 1402

به عبارت دیگر، خرید فالوور واقعی اینستاگرام می تواند به طور غیرمستقیم به افزایش تعامل و فالوورهای ارگانیک کمک کند - حتی مدت ها پس از 9 نکته Goread.io برای تعامل با استوری اینستاگرام خرید. وقتی عکسی را با هشتگ در اینستاگرام آپلود می‌کنید، پست شما را برای دیدن میلیون‌ها نفر باز می‌کند، وقتی صحبت از استفاده از هشتگ‌ها به میان می‌آید، نمی‌توانیم بر اهمیت آن‌ها برای به دست آوردن فالوورهای انبوه تاکید کنیم. تخمین فعلی یکی از ویکی‌مدین‌های ما وجود دارد که حدود صد و چهار میلیون چیز قابل توجه در جهان وجود دارد. یکی از مواردی که ما می خواهیم به سمت آن حرکت کنیم، فرهنگ جامعه است که در آن همان توجه به رفتار سمی و آزار و اذیت در جوامع وجود دارد، به عنوان مثال، به نقض مجوزها.

How To Buy Instagram Followers یکی از روش‌هایی که ویکی‌پدیا کار می‌کند این است که اعضای جامعه در واقع مسائل را اغلب قبل از تبدیل شدن به مسائلی که بنیاد ویکی‌مدیا با آن‌ها درگیر است، شناسایی می‌کنند. کاترین: من فکر می‌کنم که، منظورم این است که این سؤال کمی پیشرو بود، اما در واقع فکر می‌کنم که این یک مسئله است، درست است، افرادی که هیچ تجربه مستقیمی از معنای آسیب‌پذیر بودن یا بودن ندارند. درک اینکه معنای آسیب پذیر بودن یا به حاشیه رانده شدن چیست و سپس واقعاً روی آن مسائل سرمایه گذاری می کنند، برای حاشیه نشینان بسیار مشکل است. ثانیاً، یک چیزی که من زیاد می‌شنوم این است که وقتی مردم در مورد اهمیت اینترنت باز صحبت می‌کنند، این نمونه‌های منفی آزار و اذیت گاهی اوقات به گونه‌ای نشان داده می‌شوند که بگویند، اوه ببین این اتفاق می‌افتد که شما کاملاً باز هستید. جامعه، ما نمی توانیم آن را داشته باشیم.

و بنابراین من امیدوار هستم که بر اساس این واقعیت که ما نسبت به هنجارها و رفتارهای پیرامون آنچه در جامعه می خواهیم احساس تعهد داریم، تقویت آنها و مشاهده موفقیت آنها باشد. در مورد اینکه چرا توییتر یا فیس بوک تصمیمات بدی می گیرند یا به نظر نمی رسد به همان میزان (شانه های بالا انداختن، مکث طولانی) روی این مسائل سرمایه گذاری کرده اند. برای مثال، ما به ندرت موارد نقض آن را می‌یابیم، زیرا اعضای جامعه در شناسایی مسائل زمانی که به وجود می‌آیند و رسیدگی فوری به آن‌ها بسیار خوب هستند. بخشی از مدل ما کمک های مالی جامعه است. هدف شما باید بخشی از یک برنامه بزرگتر باشد که به استراتژی کسب و کار شما و اهداف بازاریابی اجتماعی مرتبط است.

در واقع ما قبلاً این جمله را در مورد ویکی‌پدیا می‌گفتیم که بخشی از دلیل کارایی آن این است که افراد بیشتری واقعاً چیزهای خوب می‌خواهند تا بد - اگر مردم فقط بد می‌خواستند، ما هرگز امکان‌پذیر نبودیم. این به این دلیل است که خوانندگان و فیدهای بیشتری در معرض محتوای شما قرار می گیرند و این احتمال را افزایش می دهد که مطابق با آن عمل کنند. هر فید برای وب سایت شما می تواند از حساب های مختلف اینستاگرام تولید شود. یک موضوع خاص را انتخاب کنید و کارهایی را که انجام می دهید به ترتیب توصیف کنید تا مردم بدانند نمایه شما در مورد چیست و چه انتظاراتی می توانند از شما داشته باشند. نکته کلیدی یوتیوب این است که کاربر می تواند اطلاعاتی در مورد هر موضوعی پیدا کند. من به اندازه کافی بزرگ هستم که اینترنت اولیه را به یاد بیاورم، و این یک مکان جادویی بود، جایی که تقریباً هر چیزی و هر کسی را می توانستید پیدا کنید.  Th is post was writt en by GSA C on tent Generat᠎or DE MO .

صدای مرد: نام من گوستاوو است، من یک گزارشگر از یک وب سایت فناوری برزیل هستم. و من اینجا هستم تا به شما بگویم در حالی که ممکن است هنوز آن را درست نداشته باشیم، ویکی‌مدیا اینجاست تا برای حق مشارکت و فراگیری مبارزه کند. کاترین: حتما. بنابراین ما یک تیم پشتیبانی و ایمنی داریم که با افرادی کار می کند که با مسائل آزار و اذیت مواجه می شوند، و آن افراد عمیقاً درگیر جوامع هستند، آنها در کنار اعضای جامعه کار می کنند و اهداف ما به پایان رسیده است…  Con tent w​as gener᠎at ed ᠎with the he​lp  of GSA Content G en᠎er​ator Dem over​si on!

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد رویکرد نوآورانه Goread.io برای بازاریابی اینستاگرام با استفاده از هوش بیگانه لطفا از سایت ما دیدن کنید.

آخرین مطالب