[ad_1]

مونسف اسلاوی ، بنیانگذار ابتکار واکسن و درمان واکسن Warp Speed ​​COVID-19 دولت ترامپ ، گفت با توجه به اینکه دو نفر در انگلیس واکسینه شده اند ، نباید افراد واجد واکسن واکسینه شوند. در این هفته ، علائم واکنش آنافیلاکتوئیدی داشت. اما FDA ، نه Operation Warp Speed ​​، تنظیم کننده ای برای تصمیم گیری دارد. جزئیات در مجوز استفاده اضطراری وجود دارد.

سوزان وولرسهایم ، بازرسان واکسن FDA ، در ارائه خود گفت که آژانس در تجزیه و تحلیل خود دریافت که شرکت کنندگان در مطالعه که واکسن دریافت کرده اند ، نسبت به کسانی که دارونما دریافت کرده اند ، کمی حساس به واکنش های آلرژیک بوده اند. واکنش های آلرژیک بالقوه در 137 نفر یا 0.63٪ از کسانی که واکسن دریافت کرده اند مشاهده شد ، در حالی که در گروه پلاسبو 111 نفر یا 0.51٪ بود. هیچ یک از واکنشهای آشکار آلرژیک شدید نبود.

FDA در حال نهایی کردن برگه های اطلاعاتی برای ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی و بیماران است و به آنها اطلاع می دهد در حالی که واکسن کاملاً تأیید شده است ، اما همچنان “تحقیق” محسوب می شود و برخی از عوارض جانبی رایج را بیان می کند. ، مدیر خدمات و بررسی واکسن FDA. این برگه های اطلاعاتی شامل اطلاعاتی درباره افرادی است که سابقه واکنش آلرژیک به واکسن ها و داروها را دارند.

کمیسر Paul Ofit ، یک بیمارستان کودکان در فیلادلفیا و یک متخصص واکسیناسیون ، پیشنهاد کرد که تحقیقات بیشتری در مورد اینکه آیا افراد مبتلا به آلرژی شایع به واکسن پاسخ می دهند ، انجام شود. در حالی که Ofit گفت بعید است افرادی که آلرژی دارند واکنش های شدیدی نشان دهند ، تحقیقات بیشتر می تواند ترس را برطرف کند.

آفیت گفت: “این مشکل از بین نخواهد رفت تا اطلاعات بهتری داشته باشیم.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر