[ad_1]

طبق اعلامیه های فدرال که توسط مرکز سیاست های پاسخگو تجزیه و تحلیل شد ، PAC اتاق تقریباً 650،000 دلار کمک مالی در چرخه انتخابات سال 2020 گزارش کرد. از این مبلغ ، تقریباً 500،000 دلار به جمهوری خواهان اعطا شد ، از جمله برخی که به بطلان نتایج انتخابات رای دادند. ، مانند سنسور سیندی هاید اسمیت از می سی سی پی و تامی توبرویل از آلاباما. PAC همچنین به اعضای پارلمان که از این طریق رأی دادند از جمله رهبر اقلیت کوین مک کارتی از کالیفرنیا ، مت روزندیل از مونتانا و مایک گارسیا از کالیفرنیا و غیره کمک مالی کرد.

این اتاق از گفتن اینکه آیا سناتورهای خاصی مانند جوشوا هاولی از میسوری ، که اولین سناتوری بود که گفت برای مخالفت با رای دهندگان ایالتی به نمایندگان پیوست ، گفت: اما بردلی به برخی از قانون گذاران ، از جمله GOP Sens ، تصویب شفاهی را ارائه داد. تاد یانگ از ایندیانا و روی بلانت از میسوری ، سناتور دموکرات امی کلوبوچار از مینه سوتا ، نمایندگان GOP. لیز چنی از وایومینگ و رودنی دیویس از ایلینوی و جمهوری دموکراتیک. هاكیم جفریز از نیویورك.

بردلی گفت: “بخشی از حاكمیت احترام به دموكراسی ، هنجارهای دموكراتیك و نهادهای دموكراتیك است.” اقدامات روزهای آینده در تعیین اینکه آیا ما از آنها حمایت می کنیم یا نه. “

کاتکو از استیضاح حمایت می کند

نماینده جان کاتکو ، جمهوری خواه نیویورک و هدف مکرر دموکرات ها ، روز سه شنبه در یک میزگرد در مورد ابداع راه حل های دو حزب برای حمایت از بهبود اقتصادی صحبت کرد ، که بخشی از برنامه اتاق بود. پس از برنامه ، وی فاش کرد که اگر مجلس انتظار داشته باشد این هفته این موضوع را بر عهده بگیرد ، از استیضاح ترامپ حمایت خواهد کرد.

کاتکو در برنامه اتاق گفت که وی با یکی از افسران پلیس کاپیتول که مجروح سابق بود ، رابطه شخصی دارد. درست قبل از هیئت ، او گفت که با مادر افسر ملاقات کرده است.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر