از این استثنا جلوگیری شد که سنا این لایحه را برای هزینه های کوتاه مدت تصفیه کرد


رامنی در مراسم مارک 2019 اظهار داشت که بعید به نظر می رسد این مصدومیت به قانونگذاران ثروتمندتری نظیر او و اسکات آسیب برساند ، اما همه قانونگذاران در موقعیت خوبی قرار ندارند. پل افزود: “من فکر می کنم شما در نهایت یک سیستم دو لایه خواهید داشت که در آن اعضای ثروتمند هر طور که می خواهند رأی می دهند و فشار بیشتری را به افراد طبقه متوسط ​​وارد می کنند.”

رئیس هیئت امنیت ملی رون جانسون از ویسکانسین در ابتدا با افزودن “بدون بودجه ، بدون پرداخت” مخالفت کرد ، زیرا او نمی خواست شانس لایحه خودکار محبوب را برای ادامه حل و فصل تهدید کند. طرفداران این اقدام اساسی در مورد رای گیری برای افزودن به لایحه تعلیق یک هفته ای بحث کردند ، اما به نظر می رسید که آنها عقب نشینی می کنند.

جانسون روز جمعه گفت: “از نظر من ، من نمی خواستم … تهدید به اخراج دولت برای رای دادن به اقدام من برای جلوگیری از دولت”. “چنین کاری واقعاً منطقی به نظر نمی رسد.”

در اوایل روز جمعه ، پاول گفت که توقف یک هفته ای را مسدود نخواهد کرد زیرا می خواست زبان را از گزارش کنفرانس توانمند سازی دفاع ، که توانایی رئیس جمهور را برای عقب نشینی یا کاهش نیروهای خارج از کشور محدود می کند ، حذف کند.

پاول روز جمعه به خبرنگاران گفت: “نکته اصلی ما در تنظیم لایحه اجازه دفاع این بود که ما به این نکته اشاره کنیم که رئیس جمهور باید حق پایان دادن به جنگ را داشته باشد نه اینکه فقط جنگ را شروع کند.” بحث ، ما تمام روز در مورد آن موضوعات را حفظ کردیم ، اما ما با CR ادامه نخواهیم داد “، او گفت.

حتما بخوانید:
متن انگیزشی برای موفقیت + عکس پروفایل انگیزشی برای رسیدن به هدف


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme