اعتصاب دو حزب در مورد بسته کمک ویروس کرونا منعقد می شود


به گفته یک منبع ، مجلس سنا و مجلس ، در حال مذاکره در مورد بسته کمک 908 میلیارد دلاری COVID-19 ، در مورد مسئولیت تجاری و مقررات کمک دولت و دولت محلی به توافق رسیده اند ، اما آنها به یک لایحه جداگانه تقسیم می شوند ، با این طرح آشنا است.

بیشتر 748 میلیارد دلار که شامل بیمه بیکاری ، مزایای مشاغل کوچک ، پول برای آموزش و پرورش ، توزیع واکسن و غیره است ، به علاوه یک حساب 160 میلیارد دلاری جداگانه برای دولت های ایالتی و محلی و حمایت از مسئولیت ، معرفی خواهد شد. در روز دوشنبه.

این رویکرد دوجانبه به رهبران کنگره فرصت می دهد تا در پایان سال تلاش کنند یک بسته قانونی گسترده را جمع آوری کنند ، از جمله جمع آوری 1.4 تریلیون دلار از ده اعتبار برای 2021 اعتبار. قوانینی با هدف سرکوب صورتحسابهای پزشکی غافلگیرانه ، الگوبرداری از توافق دو جانبه ای که روز جمعه به دست آمد ، و تمدید تخفیفهای مالیاتی و برنامه های بهداشتی منقضی شده ، از دیگر عناصر موجود هنوز هستند.

سخنگوی نانسی پلوسی همچنان در آخرین بسته های امدادی ویروس کرونا بر کمک های ایالتی و محلی اصرار دارد. سخنگوی درو هامیل در توییتی نوشت: “پلوسی معتقد است در زمانی كه ویروس در حال رشد است ، نیاز به بودجه ایالتی و محلی اهمیت بیشتری پیدا می كند ، خصوصاً با توجه به مسئولیت ایالت ها در توزیع و استفاده از واكسن.” یکشنبه شب.

بعد از ظهر یکشنبه ، پلوسی در تماسی 30 دقیقه ای با استفان مانوچین ، وزیر دارایی ، همچنین “نظر خود را تکرار کرد که باید در مورد مسئولیت سازشی پیدا شود که امنیت کارگران را به خطر نیندازد.”

حتما بخوانید:
اخبار فوتبال ایران و جهان


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme