[ad_1]

به گفته یک منبع ، مجلس سنا و مجلس ، در حال مذاکره در مورد بسته کمک 908 میلیارد دلاری COVID-19 ، در مورد مسئولیت تجاری و مقررات کمک دولت و دولت محلی به توافق رسیده اند ، اما آنها به یک لایحه جداگانه تقسیم می شوند ، با این طرح آشنا است.

بیشتر 748 میلیارد دلار که شامل بیمه بیکاری ، مزایای مشاغل کوچک ، پول برای آموزش و پرورش ، توزیع واکسن و غیره است ، به علاوه یک حساب 160 میلیارد دلاری جداگانه برای دولت های ایالتی و محلی و حمایت از مسئولیت ، معرفی خواهد شد. در روز دوشنبه.

این رویکرد دوجانبه به رهبران کنگره فرصت می دهد تا در پایان سال تلاش کنند یک بسته قانونی گسترده را جمع آوری کنند ، از جمله جمع آوری 1.4 تریلیون دلار از ده اعتبار برای 2021 اعتبار. قوانینی با هدف سرکوب صورتحسابهای پزشکی غافلگیرانه ، الگوبرداری از توافق دو جانبه ای که روز جمعه به دست آمد ، و تمدید تخفیفهای مالیاتی و برنامه های بهداشتی منقضی شده ، از دیگر عناصر موجود هنوز هستند.

سخنگوی نانسی پلوسی همچنان در آخرین بسته های امدادی ویروس کرونا بر کمک های ایالتی و محلی اصرار دارد. سخنگوی درو هامیل در توییتی نوشت: “پلوسی معتقد است در زمانی كه ویروس در حال رشد است ، نیاز به بودجه ایالتی و محلی اهمیت بیشتری پیدا می كند ، خصوصاً با توجه به مسئولیت ایالت ها در توزیع و استفاده از واكسن.” یکشنبه شب.

بعد از ظهر یکشنبه ، پلوسی در تماسی 30 دقیقه ای با استفان مانوچین ، وزیر دارایی ، همچنین “نظر خود را تکرار کرد که باید در مورد مسئولیت سازشی پیدا شود که امنیت کارگران را به خطر نیندازد.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir