اعضای دموکرات مجلس نمایندگان کمتری خواهند داشت اما اکثریت آنها در کنگره بعدی است


دموکرات ها پس از کارزاری که در آن تلاش کردند تا میدان جنگ را در اعماق قلمرو جمهوری خواهان گسترش دهند ، سال آینده اکثریت کمتری در مجلس خواهند داشت ، فقط برای دیدن مناطقی که دو سال پیش به دست آورده اند به GOP خود بازگشتند. تمایلات

این در حالی است که سرانجام توسط آسوشیتدپرس فراخوان سه شنبه شب ، پس از چندین مسابقه ، جایی که شمارش آرا was کند بود ، مشخص شد ، دموکرات ها پیش بینی می کردند دست کم در 218 کرسی مورد نیاز برای کنترل کمیته های مجلس ، چکش سخنران و روزنامه روزانه ترتیب صورتحسابهایی که به کف می رسند.

افزایش آرا نامه های پستی به دلیل ادامه شمارش آرا در تعدادی از ایالت ها و حدود 16 مسابقه داخلی هنوز اعلام نشده است.

با وجود چسبیدن به مجلس ، دموکرات ها در چندین مسابقه شکست خوردند ، جایی که آنها امیدوار به پیروزی بودند و تاکنون هشت شکست خورده اند ، هفت که او دو سال پیش برنده شد و به حزب کمک کرد تا کنترل خود را بدست آورد. با وجود عقب ماندن رهبران در کشورهایی مانند کالیفرنیا و نیویورک ، که شمارش آهسته است ، هنوز ضررهای بیشتری وجود دارد.

تاکنون ، جمهوری خواهان شش کرسی را جمع آوری کرده اند ، از جمله منطقه 3 میشیگان ، جایی که نماینده آزادیخواه جاستین آماش در حال بازنشستگی است. تاکنون ، تجزیه حزب برای کنگره بعدی شامل 218 دموکرات و 201 جمهوری خواه است.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
کربن فعال { زغال فعال} چیست؟
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet