[ad_1]

دموکرات ها پس از کارزاری که در آن تلاش کردند تا میدان جنگ را در اعماق قلمرو جمهوری خواهان گسترش دهند ، سال آینده اکثریت کمتری در مجلس خواهند داشت ، فقط برای دیدن مناطقی که دو سال پیش به دست آورده اند به GOP خود بازگشتند. تمایلات

این در حالی است که سرانجام توسط آسوشیتدپرس فراخوان سه شنبه شب ، پس از چندین مسابقه ، جایی که شمارش آرا was کند بود ، مشخص شد ، دموکرات ها پیش بینی می کردند دست کم در 218 کرسی مورد نیاز برای کنترل کمیته های مجلس ، چکش سخنران و روزنامه روزانه ترتیب صورتحسابهایی که به کف می رسند.

افزایش آرا نامه های پستی به دلیل ادامه شمارش آرا در تعدادی از ایالت ها و حدود 16 مسابقه داخلی هنوز اعلام نشده است.

با وجود چسبیدن به مجلس ، دموکرات ها در چندین مسابقه شکست خوردند ، جایی که آنها امیدوار به پیروزی بودند و تاکنون هشت شکست خورده اند ، هفت که او دو سال پیش برنده شد و به حزب کمک کرد تا کنترل خود را بدست آورد. با وجود عقب ماندن رهبران در کشورهایی مانند کالیفرنیا و نیویورک ، که شمارش آهسته است ، هنوز ضررهای بیشتری وجود دارد.

تاکنون ، جمهوری خواهان شش کرسی را جمع آوری کرده اند ، از جمله منطقه 3 میشیگان ، جایی که نماینده آزادیخواه جاستین آماش در حال بازنشستگی است. تاکنون ، تجزیه حزب برای کنگره بعدی شامل 218 دموکرات و 201 جمهوری خواه است.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir