[ad_1]

در حالی که یازدهمین کنگره پس از انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود ، طبق قانون مجلس پارلمان و سنا باید جلسه مشترکی را برای شمارش آرای دانشکده انتخابات در تاریخ 6 ژانویه برگزار کنند. ، اما اگر عضوی بخواهد اعتراض کند ، فاصله اجتماعی ممکن است پیچیده باشد.

وی گفت: “معمولاً ، همانطور كه ​​به یاد می آورم ، همه در سالن سرشماری نیستند.” “اما معمولاً هیچ اختلافی وجود ندارد.”

رئیس جمهور دونالد ترامپ نتایج انتخابات را در دادگاه و توییتر به چالش کشیده است ، اما تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر تقلب گسترده ارائه نکرده است. و روز جمعه ، او نمایندگان جمهوری خواه را از میشیگان به کاخ سفید هدایت کرد تا در تلاش برای لابی کردن آنها برای لغو نتایج ایالت ، به آنها کاخ سفید برساند.

اگر همه این تلاش ها همانطور که انتظار می رود شکست بخورد ، ترامپ می تواند با اتکا به متحدان خود در کنگره در شمارش آرا College کالج انتخاباتی در آخرین تلاش برای اعتراض به نتایج اعتراض کند.

“من نمی دانم چه کار خواهم کرد. این هنوز در راه است ، “رئیس خانه House Freedom Andy Biggs ، R-Ariz. ، روز جمعه به CQ گفت. وی با اشاره به نمایندگانی که مخالف شمارش آرا George برای جورج دبلیو بوش بودند اما موفق به دریافت سناتور نشدند ، گفت: “من واقعاً به این موضوع فکر نکردم ، جز این که می دانم آنها بارها در سال 2000 به بوش اعتراض داشتند.” برای پیوستن به آنها.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر