انتخاب EPA بایدن تلاش کرده تا آژانس دلسردی را انتخاب کند


مایکل ریگان ، نامزد جو بایدن برای مدیر EPA ، به خاطر کارش در جهت جوان سازی یک بخش محیط زیست آشفته در کارولینای شمالی ، جایی که روحیه تحت رهبری جمهوری خواهان بدبین درباره علم آب و هوا افتاده است ، به شهرت رسیده است.

اگر سنا آن را تأیید کند ، ریگان 44 ساله پس از برکناری دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا که سعی در کاهش گسترده بودجه EPA و لغو یا تضعیف ده ها قانون و مقررات زیست محیطی داشت ، آماده چنین تغییراتی خواهد بود.

تیم وایتهاوس ، مدیر اجرایی مقامات دولتی برای مسئولیت محیط زیست ، یک گروه غیرحزبی که با کارگران فدرال و افشاگران همکاری می کند ، گفت: “مایکل ریگان وظیفه دلهره آور احیای EPA را بر عهده خواهد داشت. این سازمان ویران شده و روحیه در پایین ترین سطح قرار دارد.” “ما در دوره ای از تاریخ کشورمان هستیم که سازمان حفاظت محیط زیست به شدت به رهبری بصیر و عاری از نفوذ شرکت ها و دخالت های سیاسی بیش از حد نیاز دارد. امیدواریم که آقای ریگان بتواند این رهبری را فراهم کند.”

ریگان پس از خدمت به عنوان یک افسر حرفه ای EPA با تمرکز بر کیفیت هوا در دولت های کلینتون و جورج دبلیو بوش ، عازم کارولینای شمالی شد ، جایی که فرماندار فرماندار روی کوپر ، دموکرات ، وی را به عنوان رئیس آژانس دولتی انتخاب کرد.

استن مایبورگ ، معاون سابق سرپرست EPA و جانباز 39 ساله آژانس ، گفت: “مایكل هنگام استخدام در كارولینای شمالی چیزی از این وضعیت به ارث برد.” وی گفت: “دولت قبلی بودجه را كاهش داده بود.” “این فرهنگ دشواری بود.”

حتما بخوانید:
باربری اثاث کشی بلوار تعاون


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme