انتظار می رود انتخابات برای ماراتن کالج انتخاب برگزار شود ، اما پیروزی بایدن همچنان باقی خواهد ماند


کنگره 117 که اخیراً گزارش شده است ، روز چهارشنبه در یک جلسه مشترک برای تأیید آرا College کالج انتخاباتی هر ایالت تشکیل شد و نمایندگان مجلس در حالی که ده ها جمهوری خواه با شکست رئیس جمهور مخالف هستند ، از یک سری بحث ها و رای گیری در مورد پرومورال عادی کپی می کنند. از دونالد ترامپ.

تلاش های حزب جمهوری خواه احتمالاً روند کار را یک شبه – و احتمالاً روز دیگر – گسترش خواهد داد ، اما آنها هیچ شانسی برای خلع ید غیرقابل اجتناب ، که کنگره گواهی پیروزی جو بایدن است ، ندارند.

جلسه مشترک ، تحت نظارت قانون فدرال ، در ساعت 13 بعدازظهر در مجلس عوام برگزار خواهد شد و مایک پنس معاون رئیس جمهور به عنوان رئیس آن جلسه برگزار خواهد شد.

طبق قانون اساسی ، معاون رئیس جمهور گواهی های مهر و موم شده هر ایالت را به ترتیب حروف الفبا باز می کند و آنها را به یکی از چهار “صندوقدار” ، یک جمهوری خواه و یک دموکرات از هر اتاق ، که گواهینامه ها را بررسی می کند و آرای دولت را اعلام می کند ، تحویل می دهد.

سرشماری معمولاً طبق استانداردهای کنگره رویه ای و کارآمد است. اما اعتراض به آرا state دولت وعده داده شده توسط جمهوری خواهان ، روند کار را طولانی تر می کند.

اگر قانونگذار نتایج یک کشور را مورد اختلاف قرار دهد ، ایستاده و مخالفت می کند. برای رسیدگی به چالش توسط هر دو مجلس ، قانونگذار باید از یکی دیگر از خانه ها به اعتراض خود بپیوندد.

دهها جمهوری خواه داخلی به رهبری مو بروکس از آلاباما و جیم جردن از اوهایو ، در مورد اعتراض به صدور مجوز در شش ایالت: آریزونا ، جورجیا ، میشیگان ، نوادا ، پنسیلوانیا و ویسکانسین بحث کردند. مشخص نیست که آیا آنها سناتوری خواهند داشت که به آنها بپیوندد تا به هر شش نفر اعتراض کند.

جوشوا هاولی از میسوری ، اولین سناتور حزب جمهوری خواه که می گوید اعتراض خواهد کرد ، متعهد شده است که در پنسیلوانیا اعتراض کند. کلی لوفلر ، سناتور جورجیا ، روز دوشنبه ، یک روز قبل از پایان رای گیری در دور دوم ، اعلام کرد که با تصویب نتایج ریاست جمهوری در ایالت خود مخالفت خواهد کرد.

11 سناتور GOP دیگر ، به رهبری تد کروز تگزاس ، گفتند که آنها قصد دارند در صورت عدم بررسی فوری نتایج در ایالات مورد مناقشه ، مخالفت کنند ، اما به طور علنی کدام ایالت ها را اعلام نکردند.

در صورت طرح اعتراض موفقیت آمیز ، پنس جلسه مشترک را به حالت تعلیق درآورده و به نمایندگان دستور می دهد که به اتاق های مربوطه خود بازگردند تا به مدت دو ساعت در مورد اصل چالش بحث و گفتگو کنند و پس از آن در هر اتاق رأی گیری شود. انتظار می رود که این فرایند بیش از دو ساعت طول بکشد ، زیرا پنجره های رای گیری در هر دو اتاق تمدید شده است تا فاصله اجتماعی در اتاق ها فراهم شود.

اقدامات احتیاطی امنیتی بیشتری در اطراف پایتخت وجود خواهد داشت. ترامپ خواستار اعتراضات مردمی برای کمک به نمایندگان مجلس شده است تا وی را برای رد انتخابات تحت فشار قرار دهند و او می تواند روز چهارشنبه در یک راهپیمایی با طرفداران خود در نزدیکی کاخ سفید صحبت کند.

خشونت و تخریب اموال در تظاهرات قبلی در حمایت از ترامپ در ماه دسامبر رخ داده است. قانون گذاران و مقامات دستورالعمل های امنیتی را دریافت کردند تا اوایل روز چهارشنبه به کاپیتول برسند تا قبل از شروع تظاهرات وارد محیط شوند و هنگام حرکت بین ساختمانهای اداری و پایتخت به جای پیاده روی یا رانندگی ، از تونل های زیرزمینی استفاده کنند.

جمهوری خواهان تقسیم کردند

جمهوری خواهان در هر دو مجلس در مورد اعتراض یا تأیید نتایج اختلاف نظر دارند ، راز ایجاد شده توسط حزب برای وفاداری به ترامپ و قانون اساسی.

تقریباً یک چهارم جمهوری خواهان در سنا و نیمی از کنفرانس پارلمان پارلمان قصد دارند از این اعتراضات حمایت کنند.

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا ، که گفت آرا votes کالج انتخاباتی باید آخرین فصل انتخابات در 14 دسامبر باشد ، انتظار می رود که مخالفت ها را رد کند.

حتما بخوانید:
ما با یک دهه بحرانی روبرو هستیم

جمهوریخواه کنتاکی به طور خصوصی از کنفرانس خود خواسته است تا به همتایان خود در پارلمان ملحق نشود تا از اعضای مختلف در برابر رای دشوار محافظت کند که نتیجه انتخابات را تغییر نخواهد داد.

اما پس از اینکه هاولی تصمیم خود را اعلام کرد ، برنامه های مک کانل به سرانجام رسید. اندکی پس از آن ، گروهی متشکل از 11 جمهوریخواه سنا اعلام کردند که مخالفت می کنند مگر اینکه کمیسیون انتخاباتی برای انجام بازرسی 10 روزه از نتایج انتخابات در ایالات مورد مناقشه تعیین شود.

این سناتورهای GOP – کروز ، رون جانسون از ویسکانسین ، جیمز لنکفورد از اوکلاهما ، مونتانا ، استیو دانس ، لوئیزیانا جان اف کندی ، مایک براون از ایندیانا ، مارشا بلکبرن از تنسی ، بیل هاگارتی ، سینتیا لومیس از وایومینگ و وایومینگ ، رومینگ Tuberville آلاباما احتمالاً شکست خواهد خورد.

آنها در بیانیه مشترکی گفتند: “ما ساده لوح نیستیم.” “ما كاملاً انتظار داریم كه بیشتر افراد ، اگر نگوییم همه دموكراتها و شاید بیش از چند جمهوریخواه ، رای متفاوت داشته باشند. اما حمایت از سلامت انتخابات نباید موضوعی مغرضانه باشد. “

از سناتورهایی که اعلام کرده اند مخالفت می کنند ، چهار نفر برای انتخاب مجدد در سال 2022 برنامه ریزی شده اند: جانسون ، کندی ، لانکفورد و لوفلر در صورت پیروزی در دور دوم انتخابات.

جانسون هنوز اعلام نکرده است که آیا برای سومین دوره کاندیدا خواهد شد یا خیر ، اما او و لوفلر ممکن است در انتخابات عمومی با واکنشی روبرو شوند. کندی و لنکفورد از کشورهایی آمده اند که بزرگترین تهدید برای انتخاب مجدد آنها یک چالش اساسی است ، بنابراین اعتراض آنها در حمایت از ترامپ بیش از مضر است.

ترامپ در حال حاضر خواستار این است که کسی در داکوتای جنوبی بلای اصلی جمهوری خواهان در مجلس سنا باشد ، جان تون.

تون از تنها سناتور جمهوری خواهی که در سال 2022 با رای دهندگانی مخالفت می کند مخالف است. سایر افراد شامل لیزا مورکوفسکی از آلاسکا ، راب پورتمن از اوهایو ، ریچارد سی شلبی از آلاباما ، روی بلانت از میسوری ، جان هون از داکوتای شمالی ، تیم اسکات از کارولینای جنوبی ، مایک لی از یوتا و جری موران از کانزاس هستند. پاتریک جی تومی از پنسیلوانیا و ریچارد ام بور از کارولینای شمالی نیز مخالف هستند ، اما بازنشسته می شوند.

سیاست همچنین باعث تصمیم گیری در مجلس می شود ، جایی که جمهوری خواهان بیش از چالش های انتخابات عمومی نگران انتخابات مقدماتی هستند.

رهبر اقلیت های داخلی کوین مک کارتی کنفرانس خود را عمدتا در طی دو سال اول خود متحد نگه داشت و آنها را در اقلیت رهبری کرد. اما رای گیری روز چهارشنبه در مورد اعتراض به شمارش انتخابات قطعاً شکاف هایی را نشان می دهد که می تواند پویایی کنفرانس را به صورت چرخه ای تا سال 2022 پیش برد ، جایی که سازمان امنیت داخلی خواهان جلب مجدد پارلمان است.

اگرچه مک کارتی اظهار نکرد که آیا به این اعتراضات پیوسته است ، اما بروکس گفت که از طریق یک واسطه شنیده است که جمهوری خواه کالیفرنیا از آن حمایت می کند.

“اما کوین مک کارتی این را به من نگفت.” بروکس روز یکشنبه گفت:

بروکس گفت که او و اردن ، یک عضو دادگستری ، حامیان مالی حزب GOP را برای اعتراض و “بیش از 50 نفر” جمع کرده اند. ممکن است سایرین مخالفت ها را به طور مشترک تأمین نکنند ، اما می توانند برای حمایت از آنها رأی دهند.

شب دراز؟

استنی اچ. هویر ، رهبر اکثریت اکثریت گفت که اگر جمهوری خواهان هر شش ایالت را که ترامپ از دست داده است به چالش بکشند ، روند “می تواند از روز پنجشنبه آغاز شود”.

دموکرات مریلند در مورد اینکه آیا نمایندگان مجلس یک شبه استراحت می کنند ، گفت: “من مجبورم آن تصمیم را بگیرم ، هر چند وقت چهارشنبه.

جمهوری خواهان چالش های خود را در جریان بحث در هر اتاق شرح می دهند. دموکرات ها آماده رد همه ادعاهای بی اساس درباره کلاهبرداری و سو abuse استفاده هستند.

حتما بخوانید:
تکرار ادعاهای هسته ای و حمایت از شورش در بیانیه ضد ایرانی بایدن و مکرون

“ما یک استراتژی داریم. ما از هر کشور اعضایی داریم که آماده بحث در مورد وضعیت کشورشان ، آنچه اتفاق افتاده و آنچه دادگاه ها گفته اند ، هستند. “

علاوه بر دموکرات های ایالت های مورد مناقشه ، رئیس جمهور نانسی پلوسی ، که مسئولیت بحث در مجلس را بر عهده خواهد داشت ، رئیس اطلاعات آدام بی شیف ، رئیس دولت زو لوفگرن و نمایندگان را انتخاب کرده است. ابطال

برای رد آرا college دانشکده انتخاباتی ایالت ، اکثریت در هر دو اتاق باید از این اعتراض حمایت کنند. اگر یک اتاق به رأی دادن به ایالت رأی دهد و دیگری رأی ندهد ، اعتراض رد می شود. این امر از زمان تصویب قانون سرشماری انتخابات بیش از 130 سال پیش رخ نداده است.

پس از رأی گیری در مورد اعتراض ، جلسه مشترک کنگره دوباره فراخوانده می شود و شمارش آرا ادامه می یابد. اگر اعتراض رسمی دیگری به آرا elect انتخاباتی در کشوری دیگر وجود داشته باشد ، این روند تکرار می شود.

یکی برای کتابهای تاریخ

با کنترل دموکرات ها بر مجلس و مک کانل و دیگر جمهوری خواهان در سنا پیروزی بایدن را تصدیق می کنند ، قطعاً هرگونه اعتراض رد می شود.

هویر روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من بدون شک انتظار دارم گزارش کالج انتخاباتی و 306 رأی صادره از آقای بایدن در پایان این روند تأیید شود.”

اما تلاش برای خنثی کردن نتایج همچنان جایگاهی در تاریخ خواهد داشت.

آخرین باری که کنگره به چالش کشیدن رأی انتخاباتی ایالت در نظر گرفت ، در سال 2005 بود ، زمانی که دو دموکرات ، سناتور باربارا بوکسر از کالیفرنیا و استفانی توبس جونز از اوهایو ، رأی انتخاباتی اوهایو با پیروزی رئیس جمهور جورج دبلیو بوش را به چالش کشیدند.

چالش مربوط به نگرانی در مورد صف های طولانی ، فقدان سیاست های یکسان در مورد آرا موقت و توزیع ماشین های رای گیری بود.

این فقط دومین چالش بود ، زیرا قوانین فعلی شمارش آرا elect انتخاباتی در سال 1887 وضع شد. قبل از 2005 ، آخرین مورد در سال 1969 بود و مربوط به یک رأی دهنده به اصطلاح بی وفا یا کسی بود که به نامزد رأی نداد. این رای دهنده متعهد شده بود که به آن رای دهد.

مجلس سرانجام با 267-31 رأی مخالف چالش سال 2005 رای داد.در سنا ، که رای 74-1 به دست آمد ، بوکسر در مخالفت با انتخاب اوهایو تنها ماند. مخالف دموکرات بوش و سپس سناتور. جان کری از ماساچوست انتخابات در ماه نوامبر را به رسمیت شناخت.

تعداد مورد انتظار نمایندگان مجلس از چالش های روز چهارشنبه بزرگترین چالش کنگره تاکنون برای نتایج کالج انتخابات خواهد بود.

مقیاس بی سابقه این اعتراضات در حال رخ دادن است ، اگرچه هیچ مدرکی در مورد تقلب گسترده در انتخابات که توسط متحدان ترامپ ادعا شده وجود ندارد.

آنچه که با این مخالفت ها روبرو خواهد شد این است که جمهوری خواهانی را که در تلاش برای مخالفت با رئیس جمهور شرکت نمی کنند و مجبور می کنند برای تأیید پیروزی جو بایدن به ضرب و شتم بکشند ، در موقعیت ناخوشایند شرکت نمی کنند.

سخنگوی کنتاکی ، توماس ماسی ، یکی از جمهوری خواهان مخالف ایرادات به دلایل قانون اساسی ، گفت که ترامپ با تلاش برای لغو انتخابات از نفوذ خود می کاهد.

او می توانست بگوید ، “می دانید ، ما باختیم. ما با هم از ائتلاف خود حمایت خواهیم کرد. ماسی گفت: “ما چهار سال دیگر قویتر باز خواهیم گشت ، خواه من کاندیدای ریاست جمهوری شوم یا نه ، ما نفوذ خواهیم داشت.” “اما در عوض ، احساس می شود که فقط جنبش خود را منفجر می کند ، نه GOP ، که در پایان آنها را تحریک می کند.”

بریجت بومن در این گزارش همکاری داشت.

انتظار می رود پس از ماراتن کالج انتخاباتی اعتراضاتی صورت گیرد ، اما پیروزی بایدن برای اولین بار در مسابقات رول برگزار می شود.


منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna