اوباش طرفدار ترامپ در حال استیضاح ، آزار و اذیت رئیس جمهور هستند


روز چهارشنبه ، سیاستمداران و وکلا خواستار استیضاح مجدد رئیس جمهور دونالد ترامپ شدند و به جرایم متهم شدند ، حتی در حالی که صدها تن از طرفداران ترامپ که به شمارش آرا حمله کرده و آن را قطع کردند ، نیروهای انتظامی تلاش کردند تا كنترل خود را در كنگره كنترل كنند. رئيس جمهور.

روز با ترامپ آغاز شد ، وی همچنان به ادعاهای دروغین پیروزی خود در انتخابات ادامه می دهد و در تجمع طرفداران خود در نزدیكی كاخ سفید گفت: “اگر با جهنم مبارزه نكنید ، دیگر كشور نخواهید داشت. ”

ترامپ روزها به بحث درمورد جلسه پرداخت ، و همچنین دید که وودی وی ، رودی جولیانی ، به جمعیت گفت كه وی در جریان انتخابات به دنبال “دادرسی” است.

ساعاتی بعد ، یک گروه طرفدار ترامپ ، کنگره را مجبور به نتیجه گیری و تعلیق گام قانون اساسی در انتقال صلح آمیز قدرت از یک رئیس جمهور به رئیس جمهور دیگر کرد. برخی در طبقه پارلمان و سنا بودند و برخی دیگر روی میز سخنران نانسی پلوسی بودند.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن گفت که هرج و مرج در پایتخت “اختلاف نظر نیست ، بلکه یک اختلال است.” این مرز فتنه است و باید پایان یابد. اکنون. “


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>