بایدن الخاندرو مایورکاس را به عنوان رئیس امنیت ملی انتخاب می کند


رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، الخاندرو مایوركاس ، یك پناهنده كوبایی و یك مقام سابق دولت اوباما را به عنوان وزیر امنیت داخلی خود معرفی خواهد كرد. تیم انتقال وی روز دوشنبه اعلام كرد كه اولین شنونده آمریکای لاتین و مهاجر را استراق سمع می کند.

مایورکا ، دادستان سابق فدرال که از سال 2013 تا 2016 به عنوان معاون وزیر DHS در دولت اوباما خدمت می کرد ، یک اداره پراکنده را هدایت می کند که در سالهای اخیر گردش مکرر و روحیه پایین را تجربه کرده است. DHS شامل سه آژانس مهاجرت به همراه آژانس امنیت حمل و نقل ، آژانس مدیریت اضطراری فدرال ، سرویس مخفی و چندین آژانس دیگر است.

مایورکاس در طول مدت حضور خود در DHS ، جایی که او همچنین از سال 2009 تا 2013 مدیر خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده بود ، به عنوان معمار برنامه های معوق برای ورودهای کودکانه یا برنامه DACA ، که به مهاجران اجازه می دهد از کودکی به طور غیرقانونی برای زندگی و کار در این کشور بدون ترس از اخراج به ایالات متحده آمده است.

در صورت تأیید نامزدی وی در مجلس سنا ، انتظار می رود مایوركاس برنامه های بایدن را برای برگرداندن تعدادی از سیاست های سخت ترسیم شده توسط دولت فعلی ترامپ ، كه بیش از 400 اقدام اجرایی فقط در مورد مهاجرت انجام داده است ، دنبال كند ، بر اساس گزارش اخیر موسسه غیرحزبی سیاست مهاجرت

از جمله ، مایورکا 60 ساله وظیفه بازسازی DACA و خاتمه بخشیدن به برنامه پروتکل های حمایت از مهاجران را دارد که اغلب سیاست “در مکزیک بمان” نامیده می شود ، زیرا هزاران پناهجو را مجبور به انتظار در مکزیک کرده است. در حالی که پرونده های آنها در ایالات متحده در حال رسیدگی است.

حتما بخوانید:
مهره مار هندی اصل شاه کبرا - قیمت مهره مار هندی اصل


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet