[ad_1]

وی انتظار داشت كه بسته تسكین اقتصادی سال آینده شامل پرداخت های مستقیم اضافی به آمریكایی ها باشد ، و از تلاش های سناتور برنی سندرز ، رقیب سابق مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، و همکاری وی با سناتور جمهوری خواه جوش هاولی ، R-Mo . ، برای اصرار بر چک های 600 دلاری در حساب پاک شده دوشنبه شب.

بایدن گفت: “من فکر می کنم شما درک روشنی می بینید که این مسائل فراتر از هر ایدئولوژی است.” “مردم به شدت صدمه می بینند و جمهوری خواهانی هستند که به اندازه دموکرات ها صدمه می زنند.”

بایدن گفت که حتی در مورد اطمینان از شیوع واکسن COVID-19 ، حتی افرادی که با عواقب اقتصادی تعطیلی مشاغل و از دست دادن شغل روبرو نشده اند ، هنوز به کمک نیاز دارند.

بایدن گفت: “اطمینان حاصل کنید که تمام پول مورد نیاز برای تحویل واکسن به 300 میلیون آمریکایی را داریم ، حداقل سال آینده ، سال تقویم سال آینده.”

“بنابراین من فکر می کنم آنها با توزیع واکسن روبرو هستند که هزینه آن میلیاردها دلار بیشتر خواهد بود. هزینه آن صرفاً میلیاردها دلار بیشتر خواهد بود. وی گفت: “ما به استانداردهای ملی نیاز داریم تا به استانداران كمك كند تا چگونه این واكسن را در جوامع خود دریافت كنند.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر