[ad_1]

با این حال ، یک مانع احتمالی این است که این شهرستان شامل کلیولند و آکرون است و تعدادی از نامزدهای کلیولند می توانند رای اصلی را تقسیم کرده و فرصتی را برای یک نامزد دمکرات از آکرون فراهم کنند.

دومین حزب دموکرات اوهایو ، که خواست نامش فاش نشود ، گفت که بیشتر رای دهندگان در این شهرستان ترنر را بیشتر به خاطر کار به عنوان سناتور ایالتی به یاد می آورند تا جنجال بر سر نامزدهای ریاست جمهوری دموکرات دموکرات.

منبع گفت ، ترنر با سطح قدرت “ستاره” در ایالت با لویی استوکس و استفانی توبس جونز رقابت می کند. وی به خاطر همکاری با فرماندار سابق اوهایو جان کاسیچ ، جمهوریخواه ، در مورد اصلاح عدالت کیفری و ظهور حزب خود در اصلاحات شهرستان شهرت داشت.

دموکرات گفت حزب ایالت نگران است که مشارکت نامشخص در کلیولند منجر به سرقت دموکراتهای اوهایو در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شود. ترنر گفت که منبع ممکن است انگیزه رای دهندگان را در سال ریاست جمهوری فراهم کند.

این منبع گفت: “برای سیاست اوهایو ، نگرانی مدتی این است که میزان مشارکت در کلیولند کم خون است.” “ممکن است نینا ترنر نماینده مجلس ، یکی از بهترین راه حل ها برای حل این مشکل باشد.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir