بایدن بر روی سلامتی زنان ، مسائل LGBT فشار می آورد


Blendon گفت: “بسیار دشوار است كه به نتایج رای گیری و نتایج رای گیری و نتایج مشاركت های انتخاباتی نگاهی بیندازید و بگویید بهترین راه این است كه میانه رو باشید و در وسط باشید.” “او باید برای افرادی که واقعاً از او در این زمینه حمایت کرده اند موضع بگیرد.”

آنیتا دان ، که به عنوان مشاور ارشد تیم انتقالی بایدن فعالیت می کند ، روز دوشنبه در یک برنامه والدین برنامه ریزی شده ظاهر شد و با تمجید از سازمان بهداشت زنان ، گفت که او “در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 نقش اصلی” را بازی کرد. و در دوره های موقت 2018.

“در اولین روزی که جو بایدن و کمالا هریس به این کتاب مقدس دست می یابند ، ما همه آماده خواهیم بود تا این کشور را بهتر بسازیم و برای جامعه بهتر با هم کار کنیم ، و از همان زمان برنامه ریزی والدین در قلب این مبارزه است. من در سیاست هستم. “دون ، که در کاخ سفید اوباما خدمت می کند ، گفت.

وی گفت که دولت بایدن به “والدین برنامه ریزی شده” روی می آورد تا “هم اولویت های سیاسی و هم کارکنان را شناسایی کند”.

دان گفت: “ما چهار سال را در نبردهای دفاعی گذراندیم و سعی در دفاع از برخی چیزهای اساسی داشتیم.” آینده بسیار بهتری در مورد آزادی تولید مثل زنان است. “


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>