بایدن کری را برای نقش آب و هوا در سطح کابینه انتخاب می کند


جنت ردمن ، مدیر ستاد اقلیم در گرینپیس ، انتصاب کری را “اولین گام خوب” خواند و گفت که پیوستن به پاریس “باید اساس جاه طلبی های بایدن باشد ، نه سقف” ، در حالی که مندی لاوبرت از سرس گفت. گروه توسعه پایدار مستقر در بوستون تا حدی گفت: “بایدن در حال حاضر تعهد خود را نسبت به اولویت بندی اقدامات آب و هوایی و در نظر گرفتن تأثیر بحران بر مواضع مختلف کابینه نشان داده است.”

در بیانیه ای جداگانه ، تیم بایدن گفت که نقش کری اولین موضع هیئت دولت در مورد تغییر آب و هوا است و “اولین بار است که تغییرات آب و هوایی روی میز در شورای امنیت ملی روی میز است. دیگر چیزی وجود ندارد مناسب برای دیدار با این لحظه است. “

کری در فوریه 2014 در جاکارتا ، اندونزی ، در حالی که وزیر امور خارجه بود ، در مورد تغییرات آب و هوا صحبت کرد و آن را “تهدید جهانی” خواند و گفت که این شهر در “خط مقدم” گرم شدن انسان ساخته شده است.

وی در بخشی از سخنان خود گفت: “انتشار از هر نقطه از جهان آینده مردم سراسر جهان را تهدید می کند.” وی به حضار در سفارت در جاکارتا گفت که مقامات منتخب خود را به رسیدگی به این موضوع تشویق کنند. وی گفت: “صحبت کنید. تغییر آب و هوا را به موضوعی تبدیل کنید که روز بعد هیچ مقام دولتی نمی تواند از آن چشم پوشی کند. انتقال به انرژی پاک را انجام دهید ، تنها طرحی که مایلید آن را بپذیرید.”

حتما بخوانید:
"بیایید به کار خود برگردیم" - جمعیت کنگره را از تأیید آرا در انتخابات منصرف نمی کند

کری به عنوان رئیس وزارت امور خارجه به باراک اوباما رئیس جمهور پیشین توصیه کرد خط لوله Keystone XL را رد کند ، پروژه پیشنهادی که محصولات نفتی را از کانادا به خلیج مکزیک می برد. در حالی که اوباما با خط لوله موافقت کرد و آن را رد کرد ، ترامپ به عنوان یک کارزار انتخاباتی از این پروژه استفاده کرد و خط لوله را تصویب کرد که ناتمام مانده است.


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet