[ad_1]

به دنبال دولت اوباما ، مونیز ابتکار انرژی آینده (Energy Future Initiative) ، اندیشکده مرتبط با شرکتهای تولید سوخت فسیلی را راه اندازی کرد و به عضویت هیئت مدیره شرکت انرژی Southern Co. وی همچنین گاز طبیعی را به عنوان “سوخت پل” برای دكربن زدایی از جامعه توصیف كرد – زبانی كه بسیاری از متخصصان حفاظت از محیط زیست را عصبانی كرده است ، آنها می گویند این بخش باید در كار خود در مورد منابع تجدیدپذیر انرژی تهاجمی تر شود و از حمایت از پروژه های فسیلی خارج شود. سوخت ها

استیو نادل ، مدیر اجرایی شورای بهره وری انرژی آمریکا ، یک گروه مدافع غیرحزبی گفت: “جنیفر گرانهلم یک رهبر آب و هوایی ثابت شده است که با انجام وظیفه ای بزرگ پیش می رود.” “چالش اصلی آن حرکت سریع و پرخاشگرانه برای استفاده از ابزارهای گسترده آژانس در مبارزه با تغییر اقلیم خواهد بود.”

گرانهلم ، که از سال 1998 تا 2002 دادستان کل میشیگان بود و سپس از سال 2003 تا 2011 دو بار فرماندار بود ، با صنعت اتومبیل محلی ارتباط دارد و در مورد خودروهای الکتریکی اظهار نظر کرده است.

او در سال 2016 با راه اندازی ایستگاه های شارژ برقی ChargePoint به عضویت هیئت مدیره شرکت درآمد. “در آن زمان گفت:” رانندگی برق یک انتخاب هوشمندانه و پایدار است ، به ویژه هنگامی که ایستگاه های شارژ از طریق انرژی های تجدید پذیر تأمین می شوند. “

“اگرچه وزیر انرژی اغلب یک تکنوکرات است ، من می توانم حداقل به پنج شخصیت سیاسی مهم فکر کنم – از جمله همکار میشیگان و سناتور سابق جمهوری خواه اسپنس آبراهام ، که زیر نظر جورج دبلیو بوش 43 خدمت می کرد – که منصب را به دست گرفت و مهارت های قلدری را به در محل کار ، “اسکات سگال ، یک شریک در Bracewell با مشتریان در صنعت انرژی فسیلی گفت. “فرماندار گرانهلم کاملاً در این سنت جا افتاده است.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir