[ad_1]

پاول گفت: “قدرت وام دهی اضطراری ما نیاز به تأیید خزانه داری دارد و فقط در شرایط بسیار غیرمعمولی مانند شرایطی که امروز در آن هستیم موجود است.”

بانک فدرال 13 مکانیسم اعتباری ایجاد کرد ، اما اکثر آنها کمی مورد استفاده قرار گرفتند. فقط تأسیس آنها باعث آرامش بازارها شده و به بانکها ، شهرداریها و شرکتهای بزرگ اجازه داده است تا برای اهداف مالی به وامهای بخش خصوصی اعتماد کنند.

منتقدان می گویند باید شرایط برنامه های بانک فدرال (Fed) ، که می تواند از وام هایی به ارزش بیش از 4 تریلیون دلار پشتیبانی کند ، برای ارائه وام با قیمت های مطلوب تر از بازار خصوصی ، کاهش می یافت. اما وزارت خزانه داری اعتراض کرد و پاول گفت که چنین اقداماتی برابر با بانک فدرال است که محرک مالی است.

سناتور پاتریک ج. تومی ، R-Pa ، که انتظار می رود بهترین جمهوریخواه گروه در کنگره بعدی باشد ، از پایان باسن دفاع کرد و گفت که گسترش آنها اقدامی غیرقابل قبول مالی است. “کنگره باید تصمیم بگیرد که در این مورد چه کاری انجام دهد. پرداخت وام به شرکت های بالقوه ورشکسته به عهده بانک فدرال نیست. “

چهار برنامه از بانک فدرال تا پایان ماه مارس تمدید می شود: مکانیسم نقدینگی برنامه حمایت از دستمزد ، تسهیلات تأمین مالی اوراق بهادار ، تسهیلات صندوق پولی مایع و تسهیلات وام تسهیلات وام.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir