[ad_1]

کارشناسان خارجی می گویند ممکن است زمان مناسب برای تغییر در نسل ریاست جمهوری برای مقابله با تمام شکاف هایی که ترامپ فاش کرده است باشد ، اما این اتفاق نمی تواند در دوره ریاست جمهوری مخالف و مخالف نهادها رخ دهد.

جک گلداسمیت ، استاد حقوق دانشگاه هاروارد که نویسنده مشترک یک کتاب است نقشه راه برای اصلاح ریاست جمهوری ، گفت: طی یک فروم آنلاین در این ماه. “شاید ما در چنین دوره ای وارد می شویم.”

باب باوئر ، مشاور کاخ سفید در زمان دولت اوباما و بهترین وکیل در مبارزات انتخاباتی بایدن 2020 ، گفت که جمهوری خواهان باید از “قانون طلایی” برای ارزیابی لیست اصلاحات دموکرات ها استفاده کنند – تغییر که خوشحال می شود از رئیس جمهور هر دو طرف درخواست کند.

بائر گفت: “یکی از مشکلاتی که در این زمینه باید با آن روبرو شویم این است که هر حزب سیاسی در روند دو قطبی ما رئیس جمهور بسیار قدرتمند خود را می خواهد ، اما رئیس جمهور خیلی قدرتمند حزب دیگر نیست.”

بائر می گوید خطراتی که وی و گلداسمیت در “پس از ترامپ” بیان کرده اند: بازسازی ریاست جمهوری مواردی نیست که با ترامپ از بین برود. بائر گفت که مدل رئیس جمهور پوپولیست ، که به نمایندگی از مردم صحبت می کند ، هر سدی را بر هم می زند ، و هر نوع مقاومت را رد می کند ، “ما فکر می کنیم که این اتفاق ادامه خواهد داشت ، که مسیر اصلاحات را به ویژه فوری می کند.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر