[ad_1]

اتاق بازرگانی ایالات متحده صبح روز دوشنبه طی نامه ای از نمایندگان خواست كه براساس یك بسته كمك عمل كنند و محافظت از مسئولیت آن یك قسمت اساسی باشد.

نیل بردلی ، معاون رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده نوشت: “بندر پاسخگویی از مشاغل کوچک و سازمانهای غیر انتفاعی در برابر تخریب با دعاوی غیر منصفانه محافظت خواهد کرد. تهدید موج طاقت فرسای دادخواستها روشن است.” “وکلای جراحات مبالغ هنگفتی را برای تبلیغ خدمات دادرسی COVID-19 خود ، یک فشارسنج معتبر برای روندهای بزهکاری ، هزینه می کنند.”

مترقیان در مورد احتمال حمایت از کارفرمایان تلافی کردند. سناتور برنی سندرز ، I-Vt. ، در بیانیه ای با مخالفت با طرح دو حزب گفت که سپر مسئولیت “کارت آزاد سازی رایگان برای شرکت هایی که زندگی کارگران و مشتریان خود را به خطر می اندازند فراهم می کند.”

رهبر اکثریت استنی اچ. هویر ، ماداگاسکار ، گفت که توقف در دادگاه می تواند منطقی باشد. هویر روز جمعه به MSNBC گفت: “بدیهی است که ما نمی خواهیم قوانین بازی را از نظر نحوه جبران خسارت برای دیگران نسبت به دیگران ، تغییر دهیم.” “اما اگر این فقط یک مهلت قانونی باشد ، من فکر می کنم ما ممکن است چنین فکر کنیم. “

دولت های ایالتی و محلی

برنامه کمک کلی تلاش می کند تا موقعیت متوسطی را در زمینه تسکین ویروس کرونا در بین 500 میلیارد دلار تحت فشار جمهوری خواهان در سنا و 2.4 تریلیون دلار با حمایت دموکرات های مجلس پیدا کند. این بسته 180 میلیارد دلار مزایای بیکاری ، 288 میلیارد دلار برای مشاغل کوچک و 160 میلیارد دلار کمک دولت ایالتی و محلی و سایر موارد فراهم می کند.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir