[ad_1]

همچنین به دفتر تنوع و گنجاندن دستور داد تا 1 ژوئیه روشی را برای ارزیابی تنوع هیئت های شاهد در جلسات استماع کمیته توصیه کند و به کمیته های اداری و قوانین برای اجرای توصیه تا 31 ژوئیه نیاز دارد. این امر توسط Tricocus ، چتر مخصوص سیاه پوستان ، احزاب آمریکای لاتین و آسیای اقیانوس آرام در آفریقا انجام شد.

بسته های قانونی همچنین به کمیته ها در برنامه های نظارت خود نیاز دارد تا در مورد چگونگی برخورد آنها با “نابرابری بر اساس نژاد ، رنگ ، قومیت ، مذهب ، جنسیت ، گرایش جنسی ، هویت جنسیتی ، ناتوانی ، سن یا ملیت” بحث کنند. اصل و نسب ‘.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، در بیانیه ای این مجموعه قوانین را “اصلاحات بی سابقه و جسورانه ای توصیف کرد که باعث می شود مجلس پاسخگو ، شفاف و م workثرتر در کار ما برای تأمین نیازهای مردم آمریکا باشد”.

رئیس قوانین جیم مک گاورن گفت این بسته پس از ماه ها مشاوره توسط اعضا و ذینفعان خارجی تهیه شده است.

دموکرات ماساچوست گفت: “این پیشنهاد مانعی برای اصلاحات اخلاقی نیست.” “این شامل ایده های تاریخی برای محافظت از افشاگران و جلوگیری از همه چیز ، از نفوذ بی رویه متخلفان قانون بر روی زمین تا انتشار جعل جعلی در حساب های دولت است. این پیشنهاد همچنین روشنگر کسانی است که امروز برای پیشرفت در آمریکا تلاش می کنند و اطمینان می دهد که ما همچنان بر مهمترین موضوعات پیش روی ملت خود متمرکز هستیم. ”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر