[ad_1]

این بسته شامل لایحه ای در زمینه زیرساخت های آب است که در سال های آینده به طور مجازی به متصدیان اجازه می دهد تا بودجه بیشتری را به سپاه مهندسی سپاه ارتش ، پروژه های لایروبی بندر اختصاص دهند. این اولویت دیرینه شلبی بوده است ، وی اظهار نکرد که آیا وی برای انتخابات مجدد در سال 2022 کاندید خواهد شد یا خیر.

این اقدام فعالیت نیتا ام بووی ، رئیس دفتر بودجه را كه از سال 1989 آغاز شد ، محدود می كند. نیویوركر ، كه از سال 2013 رهبری دموكرات ها را بر عهده داشت ، با پایان جلسه استعفا داد و چکش را به روزا دلائورو ، دی كان تحویل داد.

بسته نهایی شامل بنای یادبودی برای هدف دیرین لوو است: پایان دادن به درگیری های اسرائیل و فلسطین. این صندوق جدید مشارکت صلح Nita M. Lowe برای خاورمیانه را تأسیس خواهد کرد ، 50 میلیون دلار که در ابتدا برای کمک به راه اندازی پروژه های مشترک توسعه اقتصادی مجاز بود.

این لایحه گسترده که جان تاون ، اکثریت مجلس سنا ، از نظر اکثریت مجلس سنا گفت ، بزرگترین پیشنهادی است که وی از زمان ورود به کنگره در سال 1997 دیده است ، همچنین شامل مجموعه عظیمی از قوانین غیرمرتبط است که در پایان تحت تأثیر قرار گرفته است. مقرراتی که مدتهاست توسط متصرفان به عنوان “خاکستر و زباله” خوانده می شود. این مصوبه مجوز دوباره برنامه های جامعه اطلاعاتی را می دهد. فروش سیگار الکترونیکی به خردسالان را محدود کنید. ایجاد موزه تاریخ زنان اسمیتسونیان و موزه ملی لاتین آمریکایی و موارد بسیار دیگر.

روند فرزندخواندگی در تابستان از خط خارج شد ، زمانی که برای اولین بار از حداقل سال 1945 ، سناتورها تصمیم گرفتند که هیچ یک از لوایح خود را در کمیته مشخص نکنند. این حرکت تا حدی با اختلاف پیش از انتخابات درمورد اینکه آیا کمیسیون در مورد اقدامات ترمیم پلیس در پی قتل جورج فلوید ، یک سیاه پوست غیرمسلح در پلیس مینیاپولیس بحث خواهد کرد ، سرعت گرفت.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir