بهترین کرم ضد لک صورت و روشن کننده پوست – محو کننده لک قوی

کرم ضد آفتابی که در این دوران استفاده میکنید باید زینک اکساید بیشتر و پارابن کمتری داشته باشد زیرا پارابن برای پوست بسیار مضر است. همچنین، برای استفاده از کرم ضد آفتاب باید آن را ٢٠ تا ٣٠ دقیقه پیش از قرار گرفتن در معرض نور خورشید روی پوست زد.

بنابراین پریم میتواند بهترین کرم ضد آفتاب داخلی برای مصرف کنندگان باشد. قرار گرفتن در معرض نور خورشید، آلودگیهای محیطی، بیماری، خشکی پوست، استرس، سبک زندگی نادرست و استفاده طولانی مدت از محصولات آرایشی شیمیایی میتواند پوست را تیره و کدر کند. همچنین وجود فرمول مؤثر هیدروکینون در این کرم انواع لکهای موجود بر روی پوست را سریع درمان کرده و فیلتر ضد آفتاب بهکاررفته در این محصول از پوست در مقابل اشعه مضر نور خورشید محافظت میکند. ترکیبات موثر موجود در این محصول از پوست در برابر اشعه مضر نور خورشید نیز محافظت میکند. ویژگیهای ضد حساسیت و قرمزی، کندی روند پیری پوست، جلوگیری از ایجاد آکنه و حفاظت بالا از پوست در برابر اشعههای UV-A و UV-B، سبب شده تا این محصول جزو بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوستهای معمولی قرار گیرد.

کاربرد آرایشی در کنار SPF و فیلتر محافظتی در برابر UVA و UVB مهمترین ویژگیهای محصول هستند. نحوه فرمولاسیون محصولات حاوی این ماده و کرم های روشن کننده پوست حاوی هیدروکینون بسیار مهم است ، فرم ها و اشکالی از محصولات حاوی این ماده در آمریکا وجود دارد که دارای دوز و یا مقدار نهایتا 1 تا 2 درصد هستند و هنگامی که در کنار دیگر مواد محافظتی دیگر مورد استفاده قرار میگیرند ، کاملا امن هستند. و می توانیم علت این موضوع را ماده هیدروکینون بدانیم – هیدروکینون یک ماده روشن کننده پوست است که با آلودگی جیوه و اوکرونوز همراه است که در صورت استفاده زیاد از آن و یا دوز بالای آن ، رنگ پوست به رنگهای مایل به آبی و سیاه و سفید تغییر پیدا می کند .

حتما بخوانید:
روسیه به آمریکا درباره ارسال موشک های دوربرد به اوکراین هشدار داد

سلام ، این کرم می تواند اثر گذار باشد ، اما احتمال بازگشت رنگ پوست به حالت طبیعی خود زیاد است. سرم ضد لک وینو پرفکت کدلی محصولی کاملا گیاهی با عملکردی بسیار تاثیر گذار بوده که به دلیل ترکیبات منحصر به فرد خود موجب از بین بردن لک های تیره یا سطحی پوست شده و پوستی یکنواخت و زیبا برای شما به ارمغان می آورد. امروزه از کوجیک اسید به عنوان یکی از بهترین جایگزین های هیدروکینون در کرم ها و سرم های روشن کننده پوست بسیار استفاده می شود. بسیاری از مواد روشن کننده پوست هم وجود دارند که کاملا بی خطر هستند و به راحتی در دسترس شما هستند که در ادامه این مطلب 10 مورد از این مواد روشن کننده پوست را بررسی می کنیم که اثرات روشن کنندگی و سفید کنندگی آنها کاملا اثبات شده.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد لک طب اسلامی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.