[ad_1]

جمهوری خواهان سنا ، که از آزادی جانبازان از مراقبت های بهداشتی حمایت می کنند ، فکر کردند که آنها بهار گذشته پس از دیدار با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور این کشور ، این مسئله را حل کردند. ریچارد اس. شلبی ، رئیس دفتر سنا ، R-Ala. ، در ماه مه اظهار داشت که ترامپ در زمینه اجازه آزادی “بی طرف” است.

به گفته منابع ، مک کارتی همیشه با این اقدام مخالفت کرده و گفته است که این توافق بودجه دو ساله را نقض می کند و به اختلاسگران اجازه می دهد پول بیشتری را برای برنامه های محافظت نشده خرج کنند. ترامپ در دیدار ماه مه خود با شلبی مک کارتی را به خاطر نظراتش فراخواند.

دستیاران مک کارتی روز شنبه بلافاصله برای اظهار نظر در مورد اختلاف مجدد که اولین بار توسط واشنگتن پست گزارش شد ، در دسترس نبودند. نه کارمندان دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید و نه دستیاران وزیر مالیه استفان منوچین که در آن شرکت کرده اند ، به گفته یکی از آشنایان به بحث ها.

دولت نسبت به آزادی جانبازان در ماه ژوئیه ابراز نگرانی کرد.

در بیانیه ای درباره سیاست های اداری بسته هزینه های خانه (7608 HR) ، مقامات کاخ سفید اظهار داشتند که پرداخت پول جانبازان به عنوان یک هزینه فوری “نگرانی ها را در مورد منطق برنامه برای این تعیین ایجاد می کند و مانع اجرای موثر بودجه می شود”. وی همچنین خاطرنشان کرد که درخواست بودجه کاخ سفید برای سال 2021 “به طور کامل نیازهای VA را بدون تأمین بودجه فوری تأمین می کند ، در اولویت بودجه در حد غیر محدود کننده.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر