ترامپ از کنگره خواستار “تغییر” بسته هزینه های گسترده است


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، سه شنبه شب ، گفت که بسته تسویه حساب همه ساله و ویروس کرونا را امضا نمی کند ، به آمریکایی ها گفت که تخفیف های مالیاتی به اندازه کافی بزرگ نیستند و این اقدام با هزینه های غیر ضروری همراه است.

ترامپ در یک فیلم چهار دقیقه ای 29 ثانیه ای که در حساب توئیتر خود منتشر شد ، گفت: “این لایحه عظیم” که آنها اکنون قصد دارند آن را به میز من بفرستند ، بسیار متفاوت از حد انتظار است. این واقعاً یک شرمساری است. ”

وی گفت که قانونگذاران می خواهند چک های تخفیف 600 دلاری “بسیار ناچیز” را به 2000 دلار افزایش دهند و “از عناصر بیهوده و غیر ضروری این قانون خلاص شوند … در غیر این صورت دولت بعدی مجبور است یک بسته امدادی را به کوید. و شاید این دولت من باشم و این کار را انجام دهیم. “

اظهارات ترامپ در لایحه تسویه حساب 900 میلیارد دلاری با دقت توافق شده و در قلب بسته بودجه مالی 2021 برای سال 2021 ، که استفان منوچین وزیر خزانه داری در مذاکرات نقش داشت ، کلیدی است. صبح سه شنبه ، منوچین بیانیه ای صادر کرد و توافق را ستود و یک روز قبل به CNBC گفت که چک های 600 دلاری می توانند از اوایل هفته آینده شروع شوند.

اشاره ترامپ این بود که وی بسته ای را که اواخر روز دوشنبه توسط کنگره پاک شد وتو خواهد کرد ، اگرچه از این اصطلاح استفاده نکرد. حفظ حق وتو بعید به نظر می رسد ، با توجه به اینکه سنا 92-6 به نفع این لایحه رأی داد و مجلس ، از طریق روشی که به عنوان تقسیم موضوع شناخته می شود ، بیش از اکثریت اثبات شده وتو در هر دو بخش دریافت کرد.

حتما بخوانید:
چه اتفاقی می افتد


منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید