[ad_1]

آنها کمتر از دو ماه در دولت ترامپ باقی مانده اند و جمهوریخواهان در سنا برای یک قرن کار ناپسندی را انجام می دهند ، قضات و سایر کاندیداها پس از از دست دادن حزب خود در کاخ سفید تأیید کردند. اگر قانون گذاران به دلیل COVID-19 همچنان وقت خود را از دست بدهند ، این دسترسی سریع و سریع به گزینه های مورد تأیید GOP می تواند دشوار شود.

به غیر از یک استثنا ، تأیید قضات پس از انتخابات توسط رئیس جمهور که حزب آنها کاخ سفید را از دست داد برای زندگی مادام العمر معرفی شد ، از زمان انتخابات 1896 ، زمانی که ویلیام مک کینلی انتخاب شد و سنا انتخاب گروور را تأیید کرد ، رخ نداد. کلیولند

تاکنون در این جلسه اردک لنگ ، سنا شش نامزد در دادگاه های منطقه ای ایالات متحده و یک نفر در دادگاه تجارت بین المللی را تأیید کرده است ، از 10 نوامبر و قبل از ترک شهر در 18 نوامبر.

راسل ویلر ، رئیس انستیتوی مدیریت و یک همکار بازدیدکننده از م Broسسه بروکینگز گفت: “تأیید نامزدهای ریاست جمهوری برای اردک های لنگ پس از انتخابات بی سابقه است.”

در انتخابات ریاست جمهوری قبلی ، سناتورها به اصطلاح قانون تورموند اشاره کردند ، توافق نامه ای نانوشته به نام سناتور فقید استروم تورموند ، RS.C ، که از اتاق خواسته بود چند ماه قبل از روز انتخابات تصویب نامزدهای دادگاه های منطقه را متوقف کند.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir