[ad_1]

استاکمن 64 ساله در سال 2018 به 23 اتهام سو m استفاده از کمک های خیرخواهانه محکوم شد و به 10 سال زندان محکوم شد. از جمله این ادعاها این بود که وی با استفاده از پولی که برای اهداف خیرخواهانه از جمله بازسازی خانه Capitol Hill در منزل مسكونی برای كارآموزان جوان و محافظه كار در نظر گرفته شده بود ، به او بدهی كارت اعتباری شخصی و هزینه اقامت یك دوست در بیمارستان را پرداخت كرده است. استاكمن “دولت عمیق” را مقصر دستگیری خود دانست.

کاخ سفید گفت که وی به “دلایل انسان دوستانه و دلسوزانه” آزاد شد زیرا وی دارای شرایط پزشکی عمده ای بود که وی را در معرض خطر همه گیری قرار می داد و وی قبلاً در زندان در COVID-19 رنج برده بود.

ترامپ همچنین دو مرد را که در رابطه با تحقیقات بازپرس ویژه رابرت اس مولر در مورد مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور 2016 با روسیه محکوم شده اند ، عفو کرد.

الکس ون در زوان ، اولین فردی که در تحقیقات مولر محکوم شد ، به دلیل دروغ گفتن به FBI در مورد ارتباطش با ریک گیتس ، معاون مدیر مبارزات انتخاباتی ترامپ در سال 2016 ، 30 روز در حال گذراندن حکم است. کاخ سفید گفت.

جورج پاپادوپولوس ، مشاور سابق سیاست خارجی ترامپ ، به دلیل دروغ گفتن به FBI در سال 2018 12 روز را در زندان گذراند. انتشار خبر کاخ سفید آن را “جرم دادرسی” خواند.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر