[ad_1]

اتاق از یک رویه شناخته شده به عنوان “تقسیم موضوع” استفاده کرد که به اعضا امکان می داد 327-85 را برای سال مالی 2021 در مورد حساب های تجارت ، عدالت ، دفاع ، خدمات مالی و امنیت داخلی و 359-53 برای تصویب باقی مانده رأی دهند. هشت حساب برای اعتبارات 2021 ، 900 میلیارد دلار کمک برای COVID-19 و بیش از ده حساب دیگر. سنا سپس چند ساعت بعد با رای 92-6 این اقدام را تصویب کرد.

افزایش تخفیف های مالیاتی به 2000 دلار برای هر نفر برای بسیاری از جمهوری خواهان در كنگره بسیار زیاد است ، برخی از آنها طرفدار بررسی مستقیم 1200 دلار در بسته كمك بودند ، اما موفق نبودند.

دموکرات های مجلس نمایندگان گفتند که آنها از مبلغ بالاتر حمایت می کنند و سعی کردند روز پنجشنبه آن را با رضایت یکپارچه تصویب کنند که جمهوری خواهان مانع آن شدند.

این اتاق قرار بود روز دوشنبه هنگام تشکیل جلسه اتاق برای رای گیری ، نسخه جدیدی از این لایحه را تصویب کند ، از جمله لغو حق وتوی لایحه برای اجازه دادن به ترامپ. حتی اگر این لایحه از مجلس عبور کند ، اقدام سنا بعید به نظر می رسد ، زیرا مجلس بعید به نظر می رسد 60 رأی موافق کسب کند ، سناتور روی بلانت ، R-Mo. ، روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

ترامپ یکشنبه شب در بیانیه ای توضیح داد که چرا وی این لایحه را امضا کرده است.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر