[ad_1]

لیك گفت: “اگر این واقعاً یك روش جدید برای رای گیری است ، جمهوری خواهان باید كار بسیار بهتری انجام دهند تا پایگاه ما زودتر رأی دهد.”

با این حال ، پیروزی های دموکرات ها اندک بود ، البته بهتر از پیروزی رئیس جمهور بایدن با کمتر از 12000 رای در ماه نوامبر. وارنوک چهارشنبه شب با کسب 1.6 امتیاز ، یا حدود 70،000 رأی جلوتر بود ، در حالی که اوسوف با 0.7 امتیاز ، یا حدود 33،000 رأی ، پیش افتاد.

دموکرات ها با رهبری یک کارزار بسیج رأی دهندگان که به ثبت 800000 رأی دهنده جدید کمک کرد و به تحویل ایالت به بایدن کمک کردند ، به اعتبار نامزد خود برای فرمانداری گرجستان در سال 2018 ، استیسی آبرامز شتافتند.

اوسوف همچنین با ساختن شبکه ای از داوطلبانی که در تلاش ناموفق خود در سال 2017 برای تبدیل دفتر مرکزی خانه در منطقه آتلانتا ایجاد کرد ، کار خود را زود آغاز کرد. مبارزات انتخاباتی وی 2000 سازمان دهنده ای را که در این ایالت زندگی می کردند استخدام کرد تا در دو هفته آخر دور دوم در جوامع خودشان را در بزنند ، تلاش سخنگوی ستاد انتخاباتی که در پس زمینه صحبت می کند گفت که این به افزایش مشارکت رای دهندگان در اجلاس کمک می کند .

دموکرات ها پس از اینکه کمپین هماهنگ شده ایالت در ماه نوامبر به دلیل همه گیری متوقف شد ، برنامه های دور دوم خود را افزایش دادند.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر