[ad_1]

پلوسی در توئیتر خود نوشت که مجلس می تواند با موافقت وحدت اتفاق شب کریسمس در جلسه پیش فرم اتاق ، لایحه ای را برای افزایش مبلغ چک به 2 هزار دلار تصویب کند. اما این امر رهبر اقلیت در مجلس ، کوین مک کارتی را مجبور به موافقت می کند و هیچ نماینده دیگری در شهر مخالفت نمی کند.

پلوسی صبح روز چهارشنبه در نامه ای به همكاران خود گفت كه در جریان این گفتگوها ، دموكرات ها آماده اند كه هزینه های بیشتری را به خانوارها ارائه دهند. مذاکره کنندگان پس از پیشنهاد استفان مانوچین ، وزیر خزانه داری ، به رقم پایین تر 600 دلار رسیدند. جمهوری خواهان به صراحت اعلام کرده اند که سقف آنها در کل بسته کمک حدود 900 میلیارد دلار است ، به استثنای بازرسی های عمده.

“در مذاکرات دو جانبه ، [Senate Minority Leader Charles E. Schumer] پلوسی به دموکرات های مجلس نوشت: “در طول مذاکرات ، آنها هرگز از 600 دلار بیشتر نخواهند شد و در برخی موارد 500 دلار ارائه می دهند.”

مسئله دیگر در مورد پرداخت های مستقیم که ترامپ سه شنبه شب در ویدئو خود مطرح کرد ، بررسی زوج هایی با وضعیت مهاجرت مختلط بود. در لایحه نهایی به این خانوارها – جایی که یک همسر شماره تأمین اجتماعی دارد اما دیگری شماره آن – دسترسی به دور قبلی تخفیف مالیاتی 1200 دلار توزیع شده در بسته کمک در ماه مارس و همچنین چک های 600 دلاری جدید در مجموع داده خواهد شد. 1800 دلار

ترامپ در ویدئوی خود گفت: “این لایحه همچنین اجازه بررسی مشوق اعضای خانواده بیگانگان غیرقانونی را می دهد و به آنها اجازه می دهد تا هر كس 1800 دلار دریافت كنند.” “این خیلی بیشتر از آن است که به آمریکایی ها داده می شود.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir