تهدیدهای ترامپ با هزینه های هنگفت ، تعطیلات کریسمس را خراب می کند


پلوسی در توئیتر خود نوشت که مجلس می تواند با موافقت وحدت اتفاق شب کریسمس در جلسه پیش فرم اتاق ، لایحه ای را برای افزایش مبلغ چک به 2 هزار دلار تصویب کند. اما این امر رهبر اقلیت در مجلس ، کوین مک کارتی را مجبور به موافقت می کند و هیچ نماینده دیگری در شهر مخالفت نمی کند.

پلوسی صبح روز چهارشنبه در نامه ای به همكاران خود گفت كه در جریان این گفتگوها ، دموكرات ها آماده اند كه هزینه های بیشتری را به خانوارها ارائه دهند. مذاکره کنندگان پس از پیشنهاد استفان مانوچین ، وزیر خزانه داری ، به رقم پایین تر 600 دلار رسیدند. جمهوری خواهان به صراحت اعلام کرده اند که سقف آنها در کل بسته کمک حدود 900 میلیارد دلار است ، به استثنای بازرسی های عمده.

“در مذاکرات دو جانبه ، [Senate Minority Leader Charles E. Schumer] پلوسی به دموکرات های مجلس نوشت: “در طول مذاکرات ، آنها هرگز از 600 دلار بیشتر نخواهند شد و در برخی موارد 500 دلار ارائه می دهند.”

مسئله دیگر در مورد پرداخت های مستقیم که ترامپ سه شنبه شب در ویدئو خود مطرح کرد ، بررسی زوج هایی با وضعیت مهاجرت مختلط بود. در لایحه نهایی به این خانوارها – جایی که یک همسر شماره تأمین اجتماعی دارد اما دیگری شماره آن – دسترسی به دور قبلی تخفیف مالیاتی 1200 دلار توزیع شده در بسته کمک در ماه مارس و همچنین چک های 600 دلاری جدید در مجموع داده خواهد شد. 1800 دلار

ترامپ در ویدئوی خود گفت: “این لایحه همچنین اجازه بررسی مشوق اعضای خانواده بیگانگان غیرقانونی را می دهد و به آنها اجازه می دهد تا هر كس 1800 دلار دریافت كنند.” “این خیلی بیشتر از آن است که به آمریکایی ها داده می شود.”

حتما بخوانید:
قایق بادی: معرفی بهترین قایقهای بادی با خرید اینترنتی - مینینیم


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme