[ad_1]

اوسوف از حمایت دموکرات های محبوب مانند باراک اوباما ، که در اکتبر تبلیغات تبلیغاتی برای وی و وارنوک را انجام داد و بایدن ، که انتظار می رود قبل از روز انتخابات از این ایالت دیدار کند ، استقبال کرد.

با این حال ، وی در حال بررسی این موضوع است که آیا چنین جایگزینی را از جانب جایگزین های مترقی بیشتر می پذیرد ، شاید به دلیل حملات جمهوری خواهان که وی و وارنوک را به پیمان سبز جدید ، مدیکر برای همه و رد پلیس ربط می دهند – سیاست هایی که آنها پشتیبانی نمی کنند.

چهارراه فوق العاده PAC جمهوری خواه آمریکایی این هفته یک تبلیغ تلویزیونی پخش کرد که وارنوک را به جنبش “رد پلیس” پیوند داده و آن را “رادیکال” خواند. منتخب اوسوف ، “بر برنامه رادیکال آنها تأثیر خواهد گذاشت.”

در همین حال ، دموکرات ها در تلاشند تا آنچه را که جمهوری خواهان از پاسخگویی به رای دهندگان خود رد می کنند متمرکز شوند ، از جمله تصمیم پردو مبنی بر عدم بحث در مورد اسوف در دوره دوم و معاملات سهام لفلر در روزهای ابتدایی همه گیر.

“حس ها سنای دموکرات گفت: “کلی لوفلر و دیوید پوردی دو تن از ثروتمندترین و فاسدترین سیاستمداران واشنگتن هستند و هر دو از نظر رای دهندگان ، مطبوعات و بحث ها پنهان هستند زیرا نمی توانند از ضبط های خارج از عرف خود دفاع کنند.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir