تیم رهبری دموکرات ها در مقایسه با گروه چقدر متنوع هستند؟


شلاق جیمز ای. کلیبرن و رئیس شورای دموکراتیک هاک جفریس از نیویورک در کارولینای جنوبی مجدداً به سمت های برتر خود انتخاب شدند و جو نگوز سخنگوی رهبری کلرادو از کلرادو موفق به کسب سمت ریاست مشترک کمیته سیاست های دموکراتیک شد. نماینده تگزاس ، کالین آلرد ، منتخب برای رهبری اعضای 5 سال یا کمتر در کنگره و موندر جونز ، نماینده جمهوری خواه نیویورک ، به عنوان نماینده اصلی ، برای رهبری جدید هستند.

کمتر زن و لاتین

در یازدهمین کنگره 91 زن دموکرات ، تقریباً 41 درصد از گروه ، اما تنها 5 نفر از رهبران ، نمایندگان 31 درصد از تیم ، حضور خواهند داشت. این دو تیم کمتر از تیم رهبری 17 نفره است که در حال خروج است (دانشجوی تازه وارد این کنگره دو نماینده رهبری داشت و یک نفر زن بود).

سخنگوی ماساچوست ، كاترین ام. كلارك با انتخاب استادیار خود هنوز در حال خرد كردن بخشی از سقف شیشه ای باقیمانده است و او را به عنوان دومین زن عالی رتبه در رهبری حزب دموكرات پس از سخنگوی نانسی پلوسی تبدیل می كند.

علاوه بر پلوسی ، کلارک و لی ، دو زن دیگر در تیم رهبری ورودی عبارتند از: دبی دینگل ، نماینده میشیگان ، که مجدداً به عنوان سرپرست DPCC انتخاب شد ، و گیلاس بوستوس ، نماینده ایلینوی ، که پس از تصمیم به عدم همکاری به عنوان رئیس رئیس و سیاست منصوب شد برای دومین بار به عنوان رئیس کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکرات کاندید می شود.

پیت آگیلار از کالیفرنیا ، که برنده مسابقه ای برای معاون رئیس جمهور شد ، تنها رهبر آمریکای لاتین در کنگره بعدی خواهد بود ، حتی اگر 15 درصد شورای دموکراتیک ورودی اسپانیایی باشد.

حتما بخوانید:
عصر حاضر عصر اطلاعات و فضای مجازی است و یکی از ابزارهای انتقال اطلاعات در اینترنت است که از نظر اطلاعات و آگاهی نقش بسزایی در زندگی روزمره مردم داشته است. امروزه بیشتر افراد به جای روزنامه و مجله در موضوعات مختلف از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین وجود سایت های خبری بدیهی است و تعداد این سایت های خبری در حال افزایش است.


منبع: nice-words.ir