[ad_1]

پلوسی گفت ، رئیس بودجه ، نیتا ام. لووی ، DN.Y و رئیس مجلس سنا ، ریچارد سی. شلبی ، آلاباما ، پیشرفت زیادی در حساب های بودجه داشته اند. اما هفته ها است که مذاکرات در مورد اختلافات و سیاست های بیشمار بودجه بین دو کشور ادامه دارد.

بودجه لازم برای دیوار مرزی جنوبی ، تخت بازداشت مهاجران ، محدودیت های پلیس و نحوه طبقه بندی پول مورد نیاز برای سلامت جانبازان از جمله مهمترین آنهاست.

و در آخرین اشتباه ، مذاکره کنندگان در مقابل سواران محیط زیست در بن بست قرار دارند. از روز جمعه ، اختلافات زبانی ، که سالها در لایحه امور داخلی و محیط زیست بود ، مانع از در نظر گرفتن بزرگترین مریم گلی ، یک پرنده چمنزار متولد شده در ایالات غربی ایالات متحده و کانادا ، برای محافظت از قانون گونه های در معرض خطر شد.

مقامات دموکرات و جمهوری خواه در حال معامله پیشنهادهای فراگیر با متن و زبان گزارش هستند ، دموکرات ها صبح جمعه جمعه آخرین نسخه پیشخوان جمهوری خواهان را در نظر گرفتند.

موضوع سلامت جانبازان موضوع بحث بین اختلاس کنندگان و کارمندان کاخ سفید بود. کوین مک کارتی ، رئیس مجلس عمدتاً با رهبر مجلس اقلیت ها موافقت می کند که 12.5 میلیارد دلار اختصاص یافته به عنوان بودجه اضطراری ، در عوض باید در 626.5 میلیارد دلار بدون حمایت برای سال مالی که در آن آغاز می شود ، قرار گیرد. 1 اکتبر

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر