[ad_1]

وی هنگام عزیمت به کاخ سفید برای سفر به تگزاس برای تبلیغ پیشرفت در ساخت ، گفت: “آنها گفتار و سخنان و آخرین پاراگراف ، آخرین جمله من را تجزیه و تحلیل کردند ، و همه ، تا T ، کاملاً مناسب دانستند.” دیوار مرزی

آپتون از اظهارات ترامپ مبنی بر اینکه “سخنرانی وی کاملاً مناسب” بود برای توضیح تصمیم خود در مورد حمایت از استیضاح نقل کرد.

آپتون در بیانیه ای گفت: “این دقیقاً علامت غلطی را برای ما ارسال می كند كه از اصل اصول دموكراتیك خود حمایت می كنیم و به قانون اساسی سوگند یاد می كنیم.” “من توبیخ رسمی دو طرفه را ترجیح می دهم تا یک استیضاح طولانی. من می ترسم که اکنون این امر مانع فعالیت های مهم قانونگذاری و دولت جدید بایدن شود. اما وقت آن است که بگوییم ، کافی است.

اظهارات ترامپ تنها عزم راسخ دموکرات ها را برای پاسخگو بودن وی تأیید کرد.

وی افزود: آنچه ترامپ امروز انجام داد و دیگران را مقصر آنچه كه انجام داد مقصر دانست ، یك روش آسیب شناسی است كه بدترین دیكتاتورها از آن استفاده می كنند. ترامپ خشم را تحریک می کند ، او باعث تفرقه می شود ، خشونت را تحریک می کند و دیگران را مقصر آن می داند. چارلز ای شومر ، رهبر حزب دموکرات سنا ، در یک کنفرانس خبری در نیویورک گفت: “این نفرت انگیز است.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر