جورجیا سنس لوفلر ، پردو به دلیل تأخیر در تسکین بیماری همه گیر با فشار روبرو می شود


با این حال ، دموکرات ها اشاره کردند که هر دو حزب در ابتدا از بسته بسیار کوچکتر حمایت کردند. هر دو مخالف افزایش 600 دلار برای چک های بیکاری هفتگی حاوی لایحه نهایی بودند ، مزایایی که در ژوئیه منقضی شد. هنگامی که برای اولین بار ارائه شد ، آنها گفتند که این بازدارنده ای برای بازگشت به کار است. پردو پیشنهاد تعمیر کف را داد که این لایحه را از صورتحساب خارج می کند ، اما سرانجام جمهوری خواهان طی گفتگوها آن را پذیرفتند. پردو همچنین با چک مستقیم مشوق ها مخالفت کرد که در نهایت تصویب شد و برای بزرگسالان مجرد 1200 دلار و برای یک خانواده چهار نفره 3400 دلار تأمین شد.

در بیانیه مطبوعاتی کمیسیون سناتورهای دموکرات این هفته اظهار نظر پردو در ماه ژوئن مبنی بر اینکه این پرداخت ها “مانعی برای بازگشت مردم به کار” و اظهارات لوفلر در ماه ژوئیه است که “انگیزه برای عدم حضور در محل کار. ”

DSCC هشدار داد که بیمه بیکاری ، صبر وام ، مهلت قانونی تخلیه و مزایای مرخصی استحقاقی خانواده باید در پایان ماه به دلیل “بی عملی” پردو و لوفلر منقضی شود.

بسته 908 میلیارد دلاری پیشنهادی این هفته توسط یک گروه دو حزبی از سناتورها و اعضای گروه قطعنامه دو مجلس در مجلس شامل چک های تشویقی جدید نیست ، اما شامل بودجه بیشتری برای PPP ها و 300 دلار برای مزایای بیکاری است. نانسی پلوسی ، رئیس مجلس و رهبر اقلیت سنا ، چارلز اشومر ، روز چهارشنبه گفتند که این پیشنهاد باید نقطه آغاز مذاکرات باشد.

حتما بخوانید:
معرفی روشهای تقویت پیشرانه خودرو به سبک اتمسفریک

پردو و لوفلر در مورد طرح دو حزب ، یا بسته سخاوتمندانه 519 میلیارد دلاری پیشنهادی توسط رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، توضیحی ندادند. در عوض ، آنها مبارزات خود را بر این استدلال متهم كردند كه دموكراتها مقصر برگزاری كنگره برای ماهها بدون تأیید كمكهای اضافی هستند و اوسوف و وارنوك به پلوسی و سومر اجازه می دهند سیاست را كنترل كنند.
منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید