حزب جمهوری خواه از دیوان عالی کشور درخواست می کند که در تکه های کوچک آرا در پنسیلوانیا مداخله کند


ریک هاسن ، کارشناس حقوق انتخابات ، استاد دانشگاه کالیفرنیا ، دانشکده حقوق ایروین ، در توییتر خود نوشت: “این یک تئاتر است.”

پرونده جدید گرچه ترامپ می خواهد جبهه حقوقی جدیدی را در بالاترین دادگاه کشور باز کند ، اما در حقیقت پرونده ای را که پیش از روز انتخابات آغاز شده است ، ارائه می کند.

جمهوری خواهان از دادگاه عالی خواسته بودند که حکم دادگاه عالی ایالت را که به پنسیلوانیا اجازه می داد برگه های رای گیری را که ظرف سه روز از روز انتخابات می رسد جمع آوری کند ، به دلیل ترس بسیاری از ساکنان رای گیری از طریق پست در یک بیماری همه گیر ، به حالت تعلیق درآورد. زمانی که تحویل نامه به تأخیر می افتد.

دیوان عالی کشور قبل از انتخابات از تصمیم گیری در مورد موضوع خودداری کرد ، اما این به معنای پایان یافتن پرونده نبود. به عنوان بخشی از آن تصمیم 28 اکتبر ، قاضی ساموئل آ. آلیتو جونیور نوشت که جمهوری خواهان هنوز هم می توانند از دیوان عالی کشور بخواهند “دستور تفکیک آرا دریافت شده پس از روز انتخابات را صادر کند ، بنابراین اگر دادگاه عالی ایالت در سرانجام لغو شد ، دارویی به طور هدفمند در دسترس خواهد بود. “

کارمندان دولت دموکرات پیش از صدور حکم در تاریخ 28 اکتبر به دیوان عالی کشور نامه زده بودند و گفتند که آنها دستورالعمل هایی را به شوراهای انتخابات مناطق برای حفظ تفکیک این آرا late دیررس صادر کرده اند.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
حمله وحشیانه نیروهای امنیتی سعودی به یتیم خانه + فیلم