خانه قبض های ببر تایگر و ماری جوانا را به عنوان معامله در بودجه تحویل می گیرد


رای گیری برای جرم زدایی از ماری جوانا ، که جمعه انتظار می رود ، پس از به تعویق انداختن رهبران دموکرات بررسی این اقدام در سپتامبر برگزار می شود. در آن زمان ، برخی از دموکرات های میانه رو ، به ویژه کسانی که نگران پیروزی مجدد در انتخابات در ماه نوامبر بودند ، قبل از تسکین بیشتر ویروس کرونا ، ایده رای گیری برای اقدام ماری جوانا را رد کردند.

اگرچه برخی از اعتدال گرایان هنوز هم می توانند این نگرانی را حفظ کنند ، اما تصمیم رهبران دموکرات برای آوردن این لایحه نشانگر اطمینان آنها از تصویب این لایحه است. چندین جمهوری خواه گفته اند که قصد دارند از آن حمایت کنند ، که این امر زمینه را برای برخی از فرار از دموکراتیک فراهم می کند.

به نظر می رسد حمایت از این اقدام با رای گیری در ماه نوامبر ، كه قانونی كردن همه ماری جوانا در آریزونا ، مونتانا ، نیوجرسی و داكوتای جنوبی و ماری جوانای پزشكی در می سی سی پی را افزایش داده است.

طرفداران این قانون می گویند این قانون به تصحیح سالها سیاست هایی که منجر به جرم انگاری گسترده و زندان هایی شده است که به طور نامتناسبی بر جمعیت اقلیت تأثیر گذاشته است ، کمک خواهد کرد. در این لایحه مالیات فروش 5٪ برای تأمین بودجه مواردی مانند وام مشاغل کوچک ، آموزش شغل ، خدمات ورود مجدد ، درمان سو abuse مصرف مواد مخدر و الکل و کمک حقوقی برای از بین بردن موارد حشیش در نظر گرفته شده است.

حتما بخوانید:
نامزد کاخ سفید OMB Neera Tanden مورد انتقاد GOP قرار گرفته است

قبوض در تقویم تعلیق مجلس معمولاً زیاد مورد توجه قرار نمی گیرند ، اما یکی از لیست های این هفته احتمالاً خبرساز می شود. قانون ایمنی عمومی گربه بزرگ ، که برای رای گیری روز پنجشنبه برنامه ریزی شده بود ، در مجموعه مستند “ببر ببر” در نتفلیکس گنجانده شد.


منبع: nice-words.ir