خودت را پنهان کن ، نان شیرینی زنجفیلی: کریسمس در پایتخت است


وقتی می بینید که چراغ ها روی یک درخت غول پیکر که از جنگل ملی ریشه کن شده و با جرثقیل در مقابل ساختمان کاپیتول رسوب می کند ، شعله ور می شود ، می دانید که بهترین زمان سال در واشنگتن است.

امسال خیلی زیاد نیست. هنگامی که نانسی پلوسی رهبری روشنایی درخت کریسمس Capitol را در روز چهارشنبه بر عهده خواهد گرفت ، این یک کار کوچک خواهد بود ، با حضور کمتر در جشن و بدون مخاطبان عمومی. اگر واقعاً می خواهید در مورد عظمت این صنوبر 55 متری Engelman که صدها مایل از کلرادو استخراج شده است ، بشنوید ، باید جریان را به صورت زنده بگیرید.

و اگر واقعاً می خواهید سرگرم شوید ، گویی که سال 2020 نیست ، باید فراتر از تقویم معمول رویدادهایی که برای تعیین فصل تعطیلات در کنگره آمده اند ، جستجو کنید.

در حالی که ساکنان کاخ سفید با وجود همه گیری همه گیر ، برنامه کاملی از جشن ها را در ماه دسامبر بارگذاری کردند ، اوضاع در آن سوی خیابان پنسیلوانیا کمی آرامتر شد.

سخنگوی دبی دینگل ، دارنده پرچم کریسمس در تپه گفت: “چالش این است که چگونه روحیه تعطیلات را بپذیریم و آن را زنده و متصل به افرادی نگه داریم که بسیاری از آنها با مشکل روبرو هستند.”

معمولاً دفتر وی در ساختمان توپ از بالا به پایین پوشیده شده و پر از آجیلهایی به اندازه انسان است. (او در سال 2017 به Hurd on the Hill گفت: “دوستان من فکر می کنند من خیلی آجیل دارم.) امسال اکثر کارکنان او از راه دور کار می کنند ، بنابراین تزئینات نیز به طور عمده از بین رفته است.

اما دموکرات میشیگان قول داده است که حداقل یک سنت را دنبال کند – “Dingell Jingle” ، آهنگ سالانه او برای تعطیلات سیاسی ، که پخش شکایات به سبک Festivus را در بسته ای روشن و منظم پیچیده است.

پیشنهاد سال گذشته که با آهنگ “شاه بلوط های روی آتش روشن” تنظیم شده بود ، جمهوری خواهان را “اعضای مردم ترامپ” خواند و به استیضاح اشاره کرد. ممکن است پاسخ دادن به این مسئله دشوار باشد ، اما بین انتخابات ، همه گیری و همه موارد دیگر در سال 2020 ، مطالب زیادی برای استفاده وجود دارد. هشدار داد که دینگل ، که سنت ده ها ساله جینگلینگ را از شوهر فقید خود گرفته است ، به دنبال یک فیلم همراه باشید.

حتما بخوانید:
بهترین کرم ضد چروک ایرانی و خارجی برای پوست خشک و چرب - تاپترین

وی در مورد رویکرد خود به فصل به طور کلی گفت: “من واقعاً سعی می کنم خارج از چارچوب فکر کنم.”

همین احساس ، غالباً با اشتیاق کمتری ، در محافل نفوذی که کنگره را احاطه کرده اند و برای گرم نگه داشتن روابط به مهمانی تعطیلات اعتماد می کنند ، منعکس می شود.

برای فروشگاه های لابی ، شرکت های روابط عمومی ، گروه های تجاری و اتاق فکر که به طور معمول سیری را از پذیرایی های واشنگتن میزبانی می کنند ، انتقال ساده چیزها به زوم گزینه ای نیست ، زیرا نوشیدنی ها و غذاهای کوچک انگشتی اصلی ترین جاذبه ها هستند.

در میان کسانی که تصمیم گرفتند همه کار را انجام دهند ، مایکل خرسون ، مدیر عامل شرکت دفاع بین الملل آمریكا بود. رویدادهای گذشته وی ، که در فضای وسیعی در بازار شرقی برگزار می شد ، حدود 600 نفر را در طول شب جذب کرد ، از جمله تعدادی از مقامات اتاق و سنا و اعضای کنگره.

وی گفت: “این تنها زمان سال است که جامعه ما واقعاً دور هم جمع می شود.” “من ناراحتم که امسال نمی توانیم آن را بدست آوریم.”

در جایی دیگر از مرحله مالش آرنج ، انجمن اپراتورهای تلویزیون ملی نیز تجربه سالانه خود را لغو کرده است ، در حالی که اتاق بازرگانی ایالات متحده به جای پذیرش معمول خود ، یک مهمانی کارمند مجازی را میزبانی می کند.

برخی ، به امید ادامه وجود ویروس کرونا ، در مورد آن فکر کردند. یک شرکت جمع آوری کمک مالی جمهوریخواه ، High Cotton Consulting ، دعوت نامه هایی را در ماه نوامبر ارسال کرد و از یک مهمانی در 8 دسامبر گفت ، اما پس از اعلام محدودیت های شدیدتر در جمع آوری شهردار DC ، این روند را تغییر داد.

حتما بخوانید:
کربن فعال { زغال فعال} چیست؟

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم به دلیل محدودیت های جدید ، “الكساندرا كندریك از هایتون كوتن در پاسخ به سوالی درباره این طرح در نامه ای گفت.

به خود Capitol برگردیم ، تفاوت دیگر بو است. نوعی ادویه به لطف ماکت نان شیرینی زنجفیلی کاملاً دقیق که در کناره خانه پنهان شده بود ، در هوا معلق ماند. این دقیقاً شبیه Capitol بود ، با این تفاوت که پوشیده از یخ بود.

فرد جانسون ، سرآشپز و معمار نان شیرینی ، گفت: با توجه به اینکه ساختمان برای بازدیدکنندگان بسته است ، امسال صحبت از کنار گذاشتن این سنت به طور کامل مطرح شده است. در عوض ، او تصمیم گرفت خلاقیت خود را به خارج از دانشگاه منتقل کند.

جانسون ، رئیس عملیات غذایی مجلس نمایندگان ، گفت: “من فقط نمی توانستم آن را از دست بدهم.”

وی با استفاده از کامپیوتر برای طراحی این پروژه ، آن را از 160 کیلوگرم آب نبات ، مایه کیک و شیرینی زنجفیلی درست کرد و وب کم ایجاد کرد تا مردم بتوانند آن را از خانه تماشا کنند.

او همه این کارها را در زیرزمین خود در مریلند انجام داد. آه ، و نانهای زنجبیلی ماسک دارند.

فرد جانسون ماکت امسال شیرینی زنجفیلی Capitol را در خانه ، در مریلند ، به همراه نان شیرینی زنجفیلی ماسک زده ساخت. (با احترام از فرد جانسون)

جانسون ، که دو دهه در نیروی هوایی بود و قبل از آمدن به تپه در سال 2016 ، گفت که در سال اول فرصتی پیدا کرد وقتی کسی پرسید آیا می توانید شیرینی زنجفیلی درست کنید و به عقب نگاه نکرد

او تأکید می کند ، در حالی که بسیاری از اتفاقات در کاپیتول مغرضانه است ، اما هیچ چیز سیاسی در مورد شیرینی زنجفیلی وجود ندارد.

وی گفت: “بخشی از چیزی خنثی و خلق چیزی که مردم از آن لذت می برند برای او مهم است.” “اگر نورپردازی درخت می تواند مجازی باشد ، می تواند باشد.”

The post ماسک بزنید ، مردان نان زنجبیلی: کریسمس در پایتخت است اولین بار در Roll Call ظاهر شد.


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet