خیابان K به سمت آزمایش “پاکیزگی” برای دولت بایدن حرکت می کند


هاوزر گفت: “ما كاملاً لابيست هاي منافع عمومي را كه توسط لابيست هاي شركتي به عنوان سپر انسان استفاده مي شوند ، رد مي كنيم. “ما فکر نمی کنیم لابی بد باشد ، ما فکر می کنیم لابی تجاری بد است.”

دولت آینده بایدن تنها مکان این اختلاف نظر بین حوزه های انتخابیه دموکراتیک نیست. گروه هاوزر و بیش از 60 نفر دیگر روز دوشنبه نامه ای به دموکرات های مجلس نمایندگان فرستادند که روسا و رهبران کمیته های خود را انتخاب می کنند و خواستار برکناری کلیه اعضای ارشد و برخی از کمیسیون ها می شوند در صورتی که نماینده مجلس کمک های بیش از 200 دلار از مدیران را بپذیرد. در این نامه آمده است ، لابی گران و PAC در بخش های سوخت فسیلی ، مواد غذایی ، تجارت کشاورزی و خدمات مالی.

از آنجا که این باعث می شود بسیاری از موقعیت های رهبری دموکرات ها در پارلمان رد شود ، ممکن است نادیده گرفته شود ، اما نشانگر خواسته های فعالان مترقی است – به شرطی که دموکرات ها خود را به تقسیمات داخلی حزب خود معطوف کنند.

و با این وجود ، حتی با وجود همه درگیری ها و فشارهای وارد شده بر تیم بایدن ، لابی گران شرکت ها می گویند از قبل احساس می کنند گویا دولت جدید گوش باز دارد.

جوشوا بولتن ، رئیس جمهور و مدیرعامل میزگرد کسب و کار ، طی گفتگویی با خبرنگاران در گفت: سهشنبه. “ما معتقدیم که این یک دولت است که به دیدگاههای مختلف گوش فرا می دهد و تلاش صادقانه ای برای طرح ما دارد.”


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>