[ad_1]

مقامات دولت پنسیلوانیا نوشتند: “تلاشهای تگزاس برای انتخاب این دادگاه برای انتخاب رئیس جمهور بعدی هیچ قانونی و قانونی ندارد.” “دادگاه نباید به این سو abuseاستفاده ظالمانه از عدالت پایبند باشد و باید یک سیگنال روشن و صریح ارسال کند که این سو abuse استفاده هرگز نباید تکرار شود.”

روزنامه نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد ، تد کروز ، سناتور جمهوری خواه تگزاس ، دادستان کل سابق ایالت ، به درخواست ترامپ موافقت کرد که در صورت موافقت دادگاه عالی دیوان عالی ، در این پرونده استدلال شفاهی ارائه دهد.

اما سناتور جمهوری خواه تگزاس ، جان كورنین ، دادستان كل سابق ، قبل از صدور رأی دادگاه عالی از اقدامات قانونی ایالت خود فاصله گرفت. او تعجب کرد که چرا تگزاس در نحوه انتخابات دیگر ایالت ها حرفی برای گفتن دارد و به خبرنگاران گفت: “من فقط رزومه او را خواندم و صریحاً سعی کردم تئوری حقوقی مربوط به آن را درک کنم.

با این وجود دادستان های كل جمهوری خواهان در 17 ایالت درخواست كوتاهی را به دیوان عالی كشور ارائه كردند تا چهارشنبه اجازه تكزاس را به دادگاه تگزاس بدهد و سپس روز بعد مقامات ایالت های میسوری ، آرکانزاس ، لوئیزیانا ، می سی سی پی ، کارولینای جنوبی و یوتا طرح دادخواست کردند. برای پیوستن به پرونده

میت رامنی ، سناتور جمهوری خواه یوتا ، نامزد ریاست جمهوری این حزب در سال 2012 ، دادگاه تگزاس را “جنون” خواند که می تواند به دموکراسی آسیب برساند. گری هربرت ، فرماندار یوتا و اسپنسر کاکس ، فرماندار تازه انتخاب شده در بیانیه مشترک گفتند که دادستان کل آنها با آنها مشورت نکرده است و شرکت یوتا در این نمایش “استفاده غیرعاقلانه از پول مودیان است”.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir