[ad_1]

این سه قاضی لیبرال با این استدلال که دادگاه باید این اقدامات را خلاف قانون اساسی تشخیص می داد ، مخالف بودند. قاضی استفان جی برایر نوشت که تصمیم اکثریت “به تأخیر انداختن توزیع غیرضروری و پرهزینه است.”

بریر نوشت: “در جایی كه مانند اینجا ، دولت تصدیق می كند كه برای دستیابی به هدف غیرقانونی غیرقانونی تلاش می كند ، این دادگاه نباید از حل و فصل پرونده امتناع ورزد زیرا دولت حدس می زند كه ممكن است به طور كامل موفق نشود.”

با این حال ، مشخص نیست که ترامپ چه تعداد از مهاجران فاقد سند را می تواند حذف کند یا اینکه آیا او واقعاً می تواند به هدف خود برسد. دولت نگفت که چه تعداد مهاجر فاقد سند را می تواند به طور قطعی در پاسخ های سرشماری شناسایی کند – وکلای آنها به دادگاه ها گفتند که ممکن است ده ها هزار نفر باشد ، نه میلیون نفر.

علاوه بر این ، مطابق اسنادی که اوایل ماه جاری به کمیته نظارت و اصلاحات مجلس نمایندگان رسیده است ، اداره سرشماری با بیش از 900000 پرونده سوابق را شناسایی کرده است. برای رفع این نگرانی ها ، ممکن است آژانس ارائه داده های توزیع را به تأخیر بیندازد تا اینکه ترامپ در 20 ژانویه کاخ سفید را ترک کند.

[House Oversight panel subpoenas Wilbur Ross for census records]

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر