دانس گفت ، یک معامله 900 میلیارد دلاری برای کمک به ویروس کرونا در انتظار است


این سناتور حزب جمهوری خواه صبح چهارشنبه تأیید کرد ، رهبران کنگره توافق کرده اند که در معامله مقدماتی حدود 900 میلیارد دلار به COVID-19 کمک کند.

این پیمان در حال ظهور ، که در ساعات بامداد چهارشنبه منعقد شده است ، حدود 300 میلیارد دلار برای مشاغل کوچک تسهیل می کند ، پول بیشتری برای توزیع واکسن ها و کارمندان بهداشت فراهم می کند ، و دور جدیدی از بازرسی تخفیف های مالیات خانوار ، سناتور استیو را ارائه می دهد. Daines ، R-Mont. ، CNBC گفت.

دانس ، عضو کمیته بودجه و دارایی با صلاحیت ، گفت: “من با احتیاط خوشبین هستم که این بسته 900 میلیارد دلاری را مشاهده خواهیم کرد ، بسته ای که امروز منتشر می شود و احتمالاً قبل از این که آخر هفته به خانه برویم ، این بسته تصویب خواهد شد.” در حساب اصلی کمک.

این بسته شامل هیچ گونه کمک جدید به دولت های ایالتی و محلی ، اولویت اصلی دموکرات ها ، به گفته دانمارکی ها ، یا حمایت از مسئولیت کارفرما در برابر پرونده های قضایی همه گیر ، همانطور که جمهوری خواهان خواسته اند نیست. این دو بازداشتگاه ماه ها در حال مذاکره بوده اند و رهبران توافق کرده اند که این موضوعات را تا سال آینده ادامه دهند.

آفت اقلیت سنا ریچارد ج. دوربین ، ایالت ایالتی ، که به طور جداگانه در CNN صحبت می کند ، تأیید کرد که هیچ گونه حمایت از مسئولیت تجاری اعمال نخواهد شد. وی گفت: “ما نتوانستیم به توافق برسیم.”


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>