دبیر سابق DOT ، LaHood از امانوئل برای کاری که قبلاً انجام داده حمایت می کند


هر سه در کاخ سفید اوباما کار می کردند ، جایی که امانوئل از 2008 تا 2010 رئیس ستاد بود.

امانوئل ، 61 ساله ، متداول ترین گروه اسامی است که برای اداره بخش حمل و نقل استفاده می شود. اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس و پیت بوتیگ ، نامزد سابق انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ها هستند.

اما دموکراتهای مترقی از ایده انتخاب امانوئل خشمگین هستند. سخنگوی Alexandria Ocasio-Cortes ، DN.Y ، به نیویورک تایمز گفت که این یک “انتخاب نسبتاً تحریک کننده” است که “من فکر می کنم رویکرد خصمانه ای با مردم محلی و جناح مترقی حزب است.” “

به ویژه ، ترقی خواهان در مورد نحوه برخورد وی با تیراندازی پلیس در سال 2014 به لاكوان مك دونالد ، كه 17 ساله بود ، هنگامی كه در حال دور شدن بود ، 16 بار توسط پلیس شلیك شد ، انتقاد دارند. Ocasio-Cortes ، در توئیتی در 23 نوامبر ، او را “شرم آور و نگران از اینکه حتی مورد توجه قرار گیرد” خواند.

نمایندگان ورودی موندر جونز ، DN.Y. و کوری بوش ، D-Ill. ، نیز از رسیدگی به پرونده انتقاد کرد. جونز در توییتر خود نوشت: “این واقعیت که آنها آن را دفتر می دانند کاملا رسوا و صریحاً بسیار دردناک است.


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>