[ad_1]

مذاکرات برای رهبری یک چارچوب 748 میلیارد دلاری ایجاد کرده است که توسط یک گروه دو حزب در هر دو اتاق ساخته شده است ، با اضافه کردن پول برای پرداخت مستقیم به افراد و خانواده ها.

این طرح دو جانبه حدود 13 میلیارد دلار کمک غذایی ارائه می دهد که شامل 15 درصد افزایش مکمل های غذایی مکمل برای چهار ماه ، پول برای بانک های غذا و شربت خانه ، وعده های غذایی مدرسه و کودکان ، تحویل غذا برای افراد مسن و … بلافاصله مشخص نبود که چرا مذاکرات کمکهای غذایی مدیریت به حالت تعلیق درآمد.

منابع گفتند ، برخی از دموکرات ها علناً جمهوری خواهان را متهم کرده اند که می خواهند در بسیاری از لایحه برای سهولت در سازش گروه دو حزبی دوباره مذاکره کنند. اما یکی از دستیاران GOP گفت که علی رغم تمام صحبت های صورت گرفته درباره طرح گروه دو حزب ، اعضای هر دو طرف توافق کردند که در نهایت کمیسیون های حوزه قضایی درباره آنچه در بسته است تصمیم خواهند گرفت.

Pelosi ، رهبر اقلیت سنا چارلز ای. شومر و وزیر خزانه داری استفان منوچین ساعت 10:30 شب چهارشنبه شب صحبت کردند. اما مک کانل و رهبر اقلیت مجلس نمایندگان کوین مک کارتی به طور محسوسی در این تماس غایب بودند.

“سخنران ، رهبر سومر و دبیر منوچین امشب به عنوان بخشی از یک سری مکالمات تلفنی برای خاتمه دادن به مذاکرات برای سهولت COVID صحبت کردند. آخرین مکالمه آنها حدود ساعت 10:30 شب بود. “” درو همیل هیل سخنگوی Pelosi در توییتر خود گفت. “هر سه بر فوریت دستیابی به توافق فوری تأکید کردند و مقالات اضافی را مبادله و گفتگوها را از صبح از سر می گیرند.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر