در برابر پس زمینه خشونت در پایتخت ، ناامیدی از غول ها در شبکه های اجتماعی


در حالی که حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ روز چهارشنبه به ساختمان کاپیتول حمله کردند ، درگیری با پلیس ، تخریب دفاتر و تخلیه گسترده قانونگذاران و مقامات کنگره را موجب شدند ، منتقدان فیس بوک و توئیتر را به اجازه ترامپ برای تحریک ، حمله و خشونت متهم کردند. که آنها حسابهای خود را متوقف نکرده اند.

الکس استاموس ، رئیس سابق امنیت فیس بوک که اکنون رصدخانه اینترنتی دانشگاه استنفورد را اداره می کند ، گفت: “استدلال های خوبی برای شرکت های خصوصی وجود داشت تا مقامات منتخب را ساکت نکنند ، اما همه این استدلال ها بر اساس حمایت از دولت مشروطه است.” “توییتر و فیس بوک باید آن را قطع کنند.”

چهارشنبه شب ، توییتر حساب ترامپ را به مدت 12 ساعت قفل کرد و گفت اگر توییت های اضافی قوانین او را نقض کند ، آن را تعلیق می کند. پس از ساعت 9 شب ، فیس بوک گفت که ترامپ قوانین خود را نقض کرده و 24 ساعت بلاک به حساب خود اعمال کرده است ، به این معنی که در آن مدت توانایی ارسال در سیستم عامل را از دست خواهد داد.

هر دو شرکت بعد از ظهر چهارشنبه برچسب هایی به پست ترامپ اضافه کردند و از مایک پنس معاون رئیس جمهور که در ساختمان کاپیتول بود انتقاد کردند ، زیرا او مخالفتی با تقویت پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ندارد ، که ترامپ برای آن ادعا می کند جعلی است اما جمعیت کاپیتول هیل ، علی رغم برچسب ها ، عصبانی بود.

استاموس در توییتر خود گفت: “هیچ سهام قانونی باقی نمانده و برچسب گذاری این کار را نخواهد کرد.”


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>