در دور دوم مجلس سنا در جورجیا ، لفلر بر مواعظ وارنوک تمرکز کرد


کلی لوفلر ، سناتور جورجیا ، در خلال خشم توئیت خود از استیضاح رئیس جمهور دونالد ترامپ در ژانویه گذشته ، برای سخنرانی در روز مارتین لوتر در کلیسای آتلانتا که رهبر حقوق مدنی یک بار تبلیغ می کرد ، استراحت کرد.

این یک توقف معمول برای یک سیاستمدار گرجی بود. اما این بار ، سخنان مختصر و به ظاهر بی ضرر لوفلر با تنش زیر آب آغشته شد. کشیش ارشد ، رافائل وارنوک ، در آستانه اعلام پیشنهاد برای جایگاه لفلر بود.

پس از اینکه لوفلر به حضار اجتماع شده رهبران کلیسا و جامعه گفت که او کلیسای “مقدس” و رهبران آن را تحسین می کند ، وارنوک از بالای منبر آتش گشود و گفت: “مردم و سیاستمداران از هر نوار ، برای ادای احترام به همه جا می افتند ، برای ارائه الهیات برای دادن لب به دکتر کینگ. ”

هنگامی که وارنوک ، یک دموکرات و لوفلر ، یک جمهوری خواه ، به یکی از دو مرحله دوم انتخابات گرجستان می روند تا تصمیم بگیرند کدام حزب اکثریت را در سنا دارد ، زیرمجموعه این روز منفجر می شود ، و موقعیت وارنوک به عنوان یک رهبر مذهبی سیاه پوست نقش اصلی را بازی می کند. .

لوفلر و هوادارانش برای حمایت از ادعای وی در وب سایت مبارزات انتخاباتی مبنی بر اینکه وی “رادیکال ترین و خطرناک ترین سیاستمدار آمریکا” است ، خطبه ها ، نوشته ها و انجمن های شخصی وارنوک را به دست آوردند.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
حمل و نقل بار چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید