در مسابقات: انتقال بی رویه


از استفانی آکین ، کیت آکلی و بریجت بومن

به مسابقات خوش آمدید! ما هر هفته اخبار و تحلیل های تیم CQ Roll Call را به شما ارائه می دهیم. آیا کسی را می شناسید که بخواهد این خبرنامه را دریافت کند؟ آنها می توانند در اینجا مشترک شوند.

دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ با حمله ای مافیایی به پایتخت آمریکا در ایالات متحده و از دست دادن اکثریت جمهوری خواه وی در مجلس سنا به دلیل ناتوانی در رأی دادن به چیزی غیر از خودش پایان می یابد.

اما ادامه نفوذ وی بر حزب جمهوری خواه ، که چهره وی را در چهار سال گذشته مخدوش کرده است ، به طرز خجالت آور مشخص نیست.

در 24 ساعت گذشته ، چندین طرفدار سابق ترامپ کشتی را رها کرده اند. این شامل سناتور جورجیا کلی لوفلر ، خانمی میانه رو سابق است که وقتی طرفدار تمام عیار ترامپ بود که مبارزات میلیونی خود را که با بودجه خود تأمین می کرد ، در نبرد کیشوتیک خود علیه مقامات دولت جمهوری خواه که از او حمایت می کردند ، شکست داد.

لوفلر هنوز هم در مورد از دست دادن صندلی خود در دور دوم دوشنبه سنا باهوش بود که روز چهارشنبه را برگرداند و گفت که پس از مشاهده هرج و مرج در پایتخت ، دیگر نمی تواند “با وجدان خوبوی به همکاران سنا خود پیوست که از تصدیق جو بایدن رئیس جمهور منتخب خودداری کردند. تفسیر بدبینانه از تغییر قلب ممکن است یک یادآوری باشد که لوفلر ممکن است در سال 2022 دوباره برای این سمت نامزد شود ، زیرا مسابقه این هفته یک انتخاب ویژه کوتاه مدت بود.

و در مجموع هشت جمهوری خواه در مجلس سنا و 139 نماینده مجلس همچنان با رأی دادن به یكی از مخالفت های رای دهندگان در آریزونا و پنسیلوانیا از تلاش برای لغو نتایج انتخابات حمایت كردند.

اعتراضات سنا شامل سنسور جوش هاولی از میسوری ، ریک اسکات از فلوریدا و تد کروز از تگزاس بود که انتظار می رود در انتخابات ریاست جمهوری جمهوری خواه خود در سال 2024 گواهی ترامپیسم را به دوش بکشند. اسکات همچنین رهبری مبارزات جمهوری خواهان سنا چرخه 2022. سایر افرادی که امضا کردند ، مانند سناتور کانزاس ، راجر مارشال و سیندی هاید-اسمیت از می سی سی پی ، در مبارزات انتخاباتی خود در سالهای 2020 و 2018 خواستار تأیید ترامپ شدند.

در طرف اتاق ، این گروه اعضای زیادی را از مناطق مورد هدف دموکرات ها یا جمهوری خواهانی که در سال 2020 روی آوردند ، شامل می شود و آنها را برای دوره بعدی آسیب پذیر می کند.

شروع بندر

رسمی است: دموکرات ها پس از پیروزی مستندساز جان اوسوف بر رئیس جمهور جمهوری خواه دیوید پوردو در جورجیا سنا را کنترل خواهند کرد.

ایجاد یک داستان: رافائل وارنوک ، دموکرات ، که در دور دوم ویژه لوفلر را شکست داد ، اولین سناتور سیاه پوست نماینده جورجیا خواهد بود.

درس هلو: بنابراین چگونه دموکرات ها در گرجستان پیروز شدند و پیروزی های آنها به چه معناست؟ در اینجا سه ​​مورد دریافتنی وجود دارد.

تاریخچه شاهد: این همیشه یک روز فوق العاده خواهد بود ، زیرا برخی از اعضای مجلس جمهوری خواه و مجلس سنا قصد داشتند در آخرین تلاش برای جلوگیری از کشف بایدن در دو هفته ، گزینه های ریاست جمهوری چندین ایالت را لغو کنند. اما همانطور که این گزارش از همکاران ما در CQ که در آنجا بودند ، نشان داد که روز چهارشنبه جمعیت به کاپیتول حمله کرد ، به سرعت از حالت غیرمعمول به شگفت انگیز تبدیل شد.

به ندرت:عصبانیت در تپه بر اثر شورش منجر به حذف ترامپ قبل از روز استیضاح از طریق استیضاح یا اصلاحیه 25 شد. اما همانطور که توسط Niels Lesniewski از CQ Roll Call گزارش شده است ، دلایل مختلفی وجود دارد که چرا نباید انتظار داشته باشیم این اتفاق بیفتد.

تأثیر اقلیت ها: پیش از انتخابات نوامبر ، لابی گرایان جمهوری خواه باید فکر می کردند که چه میزان نفوذ در کنگره 117 دارند. آنها دیگر نگران نیستند. چنین لابی گرانی آماده دیدن سرنوشت این کنگره هستند.

عواقب انتخابی: در همین حال ، خیابان K پس از دور دوم انتخابات گرجستان در این هفته ، در حال کنترل شرایط دقیق دموکراتیک سنا است.

ICYMI

تبلیغات 2022 آغاز می شود: صندوق رهبري كنگره ، Super PAC ، همسو با مديريت مجلس GOP ، روز دوشنبه آگهي ديجيتالي 5 رقمي منتشر كرد كه در آن دموكرات هاي آسيب پذير را براي رأي دادن به نانسي پلوسي به عنوان سخنگو انتخاب كرد. این خرید شامل ویدئوهایی با هدف رون کیند از ویسکانسین ، چری بوستوس از ایلینوی و هیلی استیونز از میشیگان و همچنین تبلیغات جستجوی گوگل با هدف قرار دادن رای دهندگان در 18 منطقه دیگر تحت کنترل دموکرات ها است.

حتما بخوانید:
چگونه یک لباس بچگانه را به زمین بزنیم

پساب ها همچنان می غلتند: وکیل دادگستری (باتون روژ) گفت ، لوئیزیانا انتخابات مقدماتی حزب عمومی را در 20 مارس برگزار خواهد کرد تا پنجمین حوزه انتخاباتی ایجاد شده توسط مرگ لوک لتلو نماینده جدید منتخب حزب جمهوری اسلامی در 29 دسامبر را ایجاد کند. همچنین در روز می توان مقدماتی مشابه را برای دومین کرسی شهرستان جمهوری دموکراتیک نیز مشاهده کرد. انتظار می رود سدریک ال. ریچموند برای پست در کاخ سفید بایدن کناره گیری کند. اگر هیچ نامزدی بیش از 50 درصد در ماه مارس دریافت نکند ، دو رأی دهنده اول در دور دوم آوریل با یکدیگر روبرو می شوند. هیچ یک از صندلی ها بازی نخواهند کرد: ریچموند در ماه نوامبر 64 درصد و در دور دوم دسامبر Letlow 62 درصد برنده شد.

توجه: وال بی دمینگز ، نماینده دموکرات فلوریدا ، در مصاحبه با روزنامه تامپا بای تایمز ، کاندیداتوری برای پست ارشد ، از جمله برای سنا در سال 2022 را رد نکرد. و نیویورک تایمز گزارش داد که نماینده GOP در کلرادو کن باک با توجه به چالشی برای سناتور دموکرات مایکل بنت (که باک در سال 2010 با موفقیت نبرد کرد) پس از تماس ریک اسکات رئیس NRSC.

پشیمان نیست: نمایندگان سابق جو کانینگام از کارولینای جنوبی و ماکس رز از نیویورک ، هر دو دانشجوی سال اول که در ماه نوامبر صندلی خود را از دست دادند ، مقاله ای نوشتند تا به همه بفهمانند که از رد کمک های مالی PAC های شرکت پشیمان نیستند. آنها در The Hill نوشتند: “البته ، PAC های شرکتی تنها – یا حتی بزرگترین – مشکل پول در سیاست واشنگتن نیستند.” “اما انصراف از این پول یکی از عناصر تحت کنترل مستقیم ما بود. و ما بیشتر از بیشتر جلو رفتیم. جو پول همه PAC ها را رد کرد و ماکس از لابی گران پول نگرفت. “

آنها کار نمیکنند: رز همچنین تصریح کرد که آینده وی شامل نامزدی برای شهردار نیویورک نخواهد بود. و مارک پوکان ، دموکرات ویسکانسین گفت که وی در سال 2022 کاندیدا نمی شود ، خاطرنشان کرد که وی به عنوان عضو کمیته اعتبارات مجلس اکثریت نفوذ دارد تا سناتور اصلی.

آنچه می خوانیم

تخمین زدن: با آشفتگی آشکار در پایتخت ، مجله ملی با استراتژیست های حزب جمهوری اسلامی صحبت کرد ، که “روز تاریک را به عنوان نقطه عطفی برای حزب توصیف کرد”.

خیلی طلایی نیست: در ماه نوامبر ، جمهوری خواهان چهار کرسی از هفت کرسی کالیفرنیا را بدست آوردند که دموکرات ها در سال 2018 به دست آوردند. اما ، به گفته لس آنجلس تایمز ، این پیروزی ها ممکن است “مارپیچ مرگ” را برای GOP گلدن استیت متوقف نکند.

واریز وجه نقد: Nevada Independent جزئیات جمع آوری کمکهای مردمی دموکرات Catherine Cortes Masto را قبل از یک مسابقه بالقوه رقابتی در سال 2022 برای صندلی DSCC در حال خروج

زمین مرتفع: همکار سابق ما در CQ Roll Call ، کلاید مک گرادی ، که اکنون در واشنگتن پست است ، به ایالت محل زندگی خود در جورجیا سفر می کند تا در جریان مبارزات موفقیت آمیز خود در سنا ، به کارزار وارنوک برای “ارتفاع اخلاقی” بپردازد.

شماره: 4،445،969

به گزارش آسوشیتدپرس ، همانطور که ظهر امروز در دور دوم سنای جورجیا بین وارنوک و لفلر تعداد آرا شمرده شد (55 نفر کمتر در مسابقه اوسوف و پوردو رأی دادند). برای مقایسه ، 4.1 میلیون نفر در مسابقه ریاست جمهوری 2016 در جورجیا رأی دادند و رکورد قبلی برای شرکت در جورجیا 2.1 میلیون نفر در مسابقه سال 2008 بین سناتور GOP ساکسبی چمبلیس و جیم مارتین دموکرات بود. . برای رای دهندگان که پس از تعطیلات دور دوم برگزار می شود ، بسیار زیاد است.

یادداشت های ناتان

در ابتدا ، ناتان ال گونزالس به همه آنچه در این هفته اتفاق می افتد نگاه کرد و گفت که بیشتر به یک سال شباهت دارد. این در روز دوشنبه منتشر شد – که اکنون حدود یک سال پیش به نظر می رسد.

حتما بخوانید:
هشت درس شما می‌توانید یادگیری

شناسایی کاندیداها

خبرنگار نانسی میس ، جمهوریخواه کارولینای جنوبی که از ترامپ حمایت می کرد ، روز چهارشنبه به ایستگاه تلویزیونی محلی WLTX گفت: “من در واقع صبح روز دوشنبه فرزندانم را در اولین پرواز به خانه خود به چارلستون بردم.” وی این کار را انجام داد زیرا به درستی احتمال خشونت طرفداران ترامپ را که خشم خود را از دست دادن ریاست جمهوری به جمعیتی در کپیتول هیل تبدیل کردند ، پیش بینی کرد.

“این غیر آمریکایی است. این اعتراض نیست “، وی افزود. “این هرج و مرج است.”

وی صبح پنجشنبه به NPR گفت: “این ترسناک بود.” “در یک زمان ، ساختمان اداری کانن که دفتر من در آن قرار دارد به دلیل تهدیدات تخلیه شد.” وی گفت که جان خود توسط هواداران ترامپ که می خواستند کنگره نتایج انتخابات نوامبر را لغو کند تهدید شده است. من یکشنبه سوگند یاد کردم. من یک مادر تنها هستم ، برای این لحظه تاریخی دو فرزندم را به دی سی آوردم – من اولین زن جمهوریخواه هستم که در کارولینای جنوبی به کنگره انتخاب شد. اما من روز دوشنبه بچه هایم را در اولین هواپیما به خانه رساندم زیرا سخنانی که شنیدم مرا نگران کرده بود. او افزود: “من بسیار سپاسگزارم که غرایز مادری من تحریک شد”.

مکالمه در فروشگاه: استفانی شریوک

شریوک پس از تصمیم به ترک لیست EMILY پس از 11 سال ریاست گروهی که از نامزدهای دموکرات زن حامی حقوق سقط جنین حمایت می کند ، هنوز اقدام بعدی خود را انجام می دهد. کتاب او Run to Win: Lessers Leadership for Women Changing the World در این ماه منتشر می شود.

راه افتادن: برای اولین بار ، شریوک پس از اطلاع از وجود صدها “حداقل موشک” در ایالت مادری وی که هدف آن اتحاد جماهیر شوروی بود ، به عنوان یک دختر جوان در حال رشد در بوت مونتانا به سیاست علاقه مند شد. “من مثل این بودم ،” این افتضاح است ، ما باید کاری انجام دهیم! ” وی گفت: “و این واقعاً چشم من را نسبت به آنچه در جهان می گذرد باز کرد.”

به یاد ماندنی ترین لحظه کمپین: شریوك ، در توصیف نشستن در گالری مجلس در ژانویه 2019 ، تماشای سوگند دادن زنان جدید دموكرات ، گفت: “من هنوز هم در مورد آن لرزیده ام.” او یادآوری کرد که شاریس دیویدز از کانزاس و دب هالند از نیومکزیکو ، اولین دو زن هندی منتخب در کنگره که با هم در کف مجلس با هالند با یک لباس سنتی پوئبلو ایستاده بودند ، یادآوری شد. من گفتم: “تمام تاریخ آمریكا به گونه ای از ذهن من عبور كرد ، و فهمیدم كه اظهارات این دو زن در آن زمان ، دب هالند و شریس دیویدز ، از دو قبیله مختلف كه نمایانگر دولت ها و دولت ما هستند ، چقدر مهم بود.”

از این کمپین متاسفم: شریوک به دلیل “اقامت کوتاه به عنوان مشاور جمع آوری کمک مالی برای این نامزد سنا در ایلینوی به نام باراک اوباما” ممکن است شغل شریک متفاوت باشد. پس از نتیجه گیری اینکه اوباما از موقعیت بالایی برای پیروزی برخوردار است ، شريوك قرارداد خود را قبل از اينكه رئيس جمهور آينده در كنگره دموكرات 2004 مورد توجه ملی قرار گيرد ، فسخ كرد و گفت: “من در آنجا اشتباه كرده ام” ، با خنده گفت:

خرد غیرمعمول: شریوک گفت که یک پویایی سیاسی که به اندازه کافی مورد توجه قرار نگرفته است “یک جنبش استبدادی قابل توجه در این کشور است و فقط توسط دونالد ترامپ اداره نمی شود.” وی گفت كه پیروزی بایدن “یك گام در مسیر درست” است ، اما افزود: “ما دیگر از همه چیز دور مانده ایم. مشكل دولت های استبدادی این است كه همیشه اتهاماتی درباره “دیگری” وجود دارد. و “دیگری” ممکن است مهاجر باشد ، ممکن است زن باشد ، ممکن است رنگین باشد – همیشه “دیگری” وجود دارد که مورد هدف قرار می گیرد. … ما باید در دفاع از دموکراسی و نحوه کار کشورمان هوشیار باشیم. “

انتظار

اولین برآورد اولیه ناتان ال گونزالس از مسابقات سنا در سال 2022 بعد از ظهر جمعه منتشر می شود.

پایان عکس

تام ویلیامز ، عکاس خبری CQ Roll Call ، لحظه ای را ضبط کرد که روز چهارشنبه سخنگوی کلرادو ، جیسون کرو ، کهنه سرباز ارتش ، پس از قفل شدن دوربین ، به سوزان وایلد ، همکار دموکرات ، از پنسیلوانیا ، تسلی داد. تام و بقیه اعضای عکس ما ، از جمله کارولین برمن و بیل کلارک ، برای به دست آوردن هرج و مرج با یک موقعیت خطرناک مبارزه کردند. این چیزی است که آنها دیدند.

اکنون مشترک شوید با استفاده از این لینک بهترین اخبار و تحلیل های تیم ما را از دست ندهید.

پست در مسابقه ها: انتقال بی نظم اولین بار در تماس های رو در رو ظاهر شد.
منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna