در مسابقات: یک پای متوسط


به مسابقات خوش آمدید! ما هر هفته اخبار و تحلیل های تیم CQ Roll Call را به شما ارائه می دهیم. آیا کسی را می شناسید که بخواهد این خبرنامه را دریافت کند؟ آنها می توانند در اینجا مشترک شوند.

در حالی که بسیاری از ما در اینترنت به دنبال دستورالعمل های باقیمانده غذاهای بوقلمون می گردیم ، دموکرات های مجلس نمایندگان ممکن است به دستورالعمل یک پای متوسط ​​احتیاج داشته باشند.

این هفته مشخص شد که هیچ یک از اعضای پارلمان جمهوری در انتخاب مجدد این دوره از دست نرفته اند و نماینده کالیفرنیا مایک گارسیا پیروزی نزدیک بر کریستی اسمیت دموکرات را در منطقه 25 لس آنجلس کسب کرد. اسمیت ممکن است در حال تماشای بازی برگشت در سال 2022 باشد ، توییت کردن GIF با عبارت “من برمی گردم” پس از آنکه آسوشیتدپرس مسابقه را فراخوانی کرد.

نتایج ماه نوامبر که با اکثریت محدودتری در مجلس به پایان رسید ، باعث وحشی شدن دموکرات ها شد. آنها اوایل صبح امروز با انتخاب شان پاتریک مالونی نماینده نیویورک برای رهبری DCCC برای اواسط سال 2022 اولین قدم خود را به چرخه بعدی انتخابات برداشتند.

داگ دوسی ، فرماندار GOP آریزونا ، که در مورد نتایج انتخابات صحبت می کرد ، این هفته برای تأیید نتایج Grand Canyon ، با رد ادعاهای بی اساس دونالد ترامپ ، رئیس جمهور درباره تقلب ، در کانون توجه قرار گرفت. دوسی به عنوان فرماندار محدود است و جمهوریخواهان در این ایالت معتقدند كه وی می تواند در سال 2022 در برابر مارك كلی دموكرات ، كه دیروز سوگند یاد كرد ، نامزد سنا شود.

با این حال ، یک رویارویی آشکار با ترامپ می تواند برای دوسی در گروه اولیه GOP دردسر ایجاد کند. دوسی می گوید که از قانون پیروی می کند اما ترامپ توییت به فرماندار ، “جمهوری خواهان مدت ها به یاد می آورند!” دوسی ، به نوبه خود ، شاید مجبور باشد تلفن او را ساکت نگه دارد.

شروع بندر

آهنگ PAC: رکورد 155 دارندگان و مدعیان قول دادند پول PAC شرکت ها را در چرخه 2020 رد کنند ، اما شکاف های احتمالی روند شروع به ظهور می کند ، از جمله تغییر موقعیت از جمهوری دموکراتیک ویرجینیا ایلین لوریا.

پشت صحنه: تعداد بی سابقه ای از زنان سال آینده به مجلس می روند ، بخشی از آن به دلیل شبکه حیاتی اما اغلب نامرئی مربیان است که به متقاضیان کمک می کند تا از موانع منحصر به فرد زنان خود عبور کنند. س forال جمهوری خواهان این است که آیا این شبکه پایدار است؟

از منبر: کلی لوفلر ، سناتور جمهوری خواه ، خطبه های گذشته رافائل وارنوک ، دموکرات را در کلیسای باپتیست ابنزر در آتلانتا مورد تأیید قرار داد تا از ادعای وی بسیار رادیکال باشد تا بتواند کرسی مجلس سنای جورجیا را در دور دوم ایالت در ژانویه بدست آورد. اما رهبران سیاسی و مذهبی سیاهپوستان می گویند این حملات عمداً تعالیم کلیسای سیاه را تفسیر می کند و می تواند پس از انتخابات نوامبر ، که میزان مشارکت رای دهندگان سیاه پوست در ایالت پراسکووا افزایش یافته ، برگردانده شود.

واکر می دود: تقریباً یک سال پس از اعلام احتمال حضور در سنا ، نماینده بازنشسته کارولینای شمالی. مارک واکر روز سه شنبه مبارزات انتخاباتی خود را در مجلس سنا آغاز کرد ، یک حزب اولیه جمهوری خواه بالقوه رقابتی را راه اندازی کرد و سوالاتی را در مورد اینکه آیا او هنوز از حمایت ترامپ از عروس رئیس جمهور نظاره گر فرار برخوردار است ، مطرح کرد.

خیلی دوام نمی آورد: منطقه 5 جورجیا برای اولین بار پس از مرگ نماینده جان لوئیس در ماه ژوئیه نماینده خود را دریافت کرد با سوگند امروز برنده ویژه کوانزا هال ، اما دموکرات ها فقط تا آغاز کنگره بعدی در ژانویه خدمت می کنند.

نگاهی به سال 2020: ناتان ال گونزالس پس از مشاهده اینکه دو منطقه در اورگن دارای نتایج مشابه هستند ، هنگامی که انتظار می رفت فقط یکی از آنها بسیار رقابتی باشد ، توضیح داد که چه اتفاقی افتاده و اصول اصولاً چگونه بر شاخص های معمولی غلبه دارند.

ICYMI

یک انتخاب پررنگ: روبن گالگو ، نماینده دموکراتیک آریزونا ، رئیس بعدی BOLD PAC ، بخش سیاسی باشگاه کنگره اسپانیایی خواهد بود.

او بازگشت: دیوید والادائو ، سخنگوی سابق حزب جمهوری اسلامی پس از آزادسازی دانش آموز درجه اول دموکرات تی جی کاکس در منطقه 21 کالیفرنیا در حال بازگشت به کنگره است. این مسابقه در سال 2018 بازی برگشت بود ، زمانی که کاکس با کمتر از 1000 رای والادائو را شکست داد. هنوز مشخص نیست که بایدن این مکان را به دست گرفته است ، اما ترامپ در سال 2016 با 15 امتیاز منطقه دره مرکزی را از دست داد.

حتما بخوانید:
بهترین تم های تولد 1400

وضعیت چسبناک: سخنگوی سابق حزب GOP ، کلودیا تنی ، تنها 12 رأی در منطقه 22 نیویورک ، آنتونی بریندیسی ، درجه یک دموکرات را رهبری می کند. اما تنی دوشنبه شب در بیانیه ای هشدار داد که “دادگاه به پایان نرسیده است” زیرا “صدها رأی مورد اختلاف ، هم شمارش و هم بدون شمارش آرا ، توسط دادگاه مورد رسیدگی قرار می گیرند.” مشکلات شمارش آراots ، از جمله یادداشت های چسبنده از دست رفته و یک صندوق رأی که ​​به اشتباه قرار داده شده است، مسابقه را عذاب داد.

انتخاب DiFi: سناتور دموکرات ، دایان فاینشتاین روز چهارشنبه گفت که دوست دارد فرماندار گاوین نیوزوم ، الکس پادیلا وزیر امور خارجه (که مدتها برای فاینشتاین کار کرده است) را به عنوان صندلی کمال هریس معاون رئیس جمهور تازه منصوب کند.

تعمیر FEC قدیمی: شورای قوانین و اداره سنا با تأیید سه نامزد در روز پنجشنبه ، گامی بزرگ در جهت بازگرداندن لیست کامل به کمیسیون انتخابات فدرال برداشته است.

Ca-Ching: قانون جمع آوری کمک های مالی دموکراتیک ActBlue اعلام کرده است که 14.8 میلیون اهدا کننده 4.8 میلیارد دلار در چرخه انتخابات 2020 به 22000 کاندیدا و سازمان مختلف کمک کرده اند که یک رکورد برای این سازمان است.

مرد من: AP گزارش داد که به دنبال نامزدی نامزد خود برای سنای کارولینای جنوبی ، خامس هریسون ، که رکوردهای جمع آوری کمک مالی را شکست ، DAC Road PAC خود را برای تقویت دموکرات های دیگر راه اندازی کرد.

ضد تیم؟ گروهی از جمهوریخواهان تازه وارد از اتاق های جمهوری خواه ، كه بسیاری از آنها از مناطق رقیب بودند ، برای مقابله با “جدا شدن” نمایندگان کنگره مترقی دموکرات “نیروی آزادی” تشکیل دادند. این گروه جدید متشکل از زنان و افراد رنگین پوست ، از جمله اعضای منتخب بورگس اونز از یوتا ، نیکول مالیوتاکیس از نیویورک ، میشل استیل از کالیفرنیا ، استفانی بیس از اوکلاهما ، ویکتوریا اسپارتز از ایندیانا و کارلوس خیمنز ، ماریا النارا بالاریس سالازار است. .

آنچه می خوانیم

بررسی واقعیت: استو روتنبرگ یادداشت محتاطانه ای را به پیش بینی های جمهوری خواهان ارائه داد مبنی بر اینکه حزب جمهوری خواه می تواند مجلس را در سال 2022 برگرداند.

در بلوک خردکن: پولیتیکو اعضای مجلس را در هم کوبید ، و خطر از دست دادن صندلی های خود را به دلیل تغییر مجدد در اختیار داشت.

صحبت از توزیع مجدد: نیویورک تایمز غرق در عدم موفقیت رای گیری دموکرات ها است ، از جمله در مجلس قانونگذاری ایالت ، جایی که اکثریت جمهوری خواهان توزیع مجدد را کنترل خواهند کرد.

ضریب زیپ: آکسیوس در تماس های اخیر خود به اهداکنندگان حزب گفت ، چارلز اشومر ، رهبر اقلیت سنا ، در غم از دست دادن نامزدهای حزب دموکرات ، از جمله در کارولینای شمالی ، جایی که کال کانینگام “نمی تواند زیپ خود را نگه دارد” سوگواری می کند.

شماره: 6

مقامات انتخابات آیووا نتایج را در منطقه 2 آزاد روز دوشنبه تایید کردند ، و سناتور حزب جمهوری خواه ماریانت میلر-میکس تنها با شش رأی برنده شد. ریتا هارت ، سناتور سابق ایالتی ، رقیب دموکرات وی روز چهارشنبه اعلام کرد که از مجلس نمایندگان آمریکا درخواست خواهد کرد تا “برگه های رأی ارائه شده به طور قانونی” را که در بوم اصلی گزارش نشده است ، درج کند.

به ندرت (حداقل در تاریخ معاصر) اتاق نتیجه انتخابات را که یک کشور تصدیق کرده است ، معکوس کرده است. آخرین باری که کنگره چنین کاری را انجام داد ، در سال 1985 بود ، زمانی که یک حزب تحت کنترل اتاق دموکرات تحقیق و سرشماری خود را در منطقه 8 ایندیانا انجام داد (همچنین به عنوان “8 خونین” شناخته می شود) و سرانجام دموکرات فعلی با پیروزی چهار رای. چارلز استوارت سوم ، استاد انستیتوی فناوری ماساچوست که به مطالعه دولت کنگره و انتخابات پرداخت ، به At Races گفت که تعمیق نتایج منطقه دوم آیووا “جعبه عظیمی از کرم ها” را برای دموکرات ها باز می کند.

یادداشت های ناتان

دموکرات ها بیش از یک قرن با کمترین اکثریت مجلس روبرو هستند ، این بدان معناست که در رای گیری برای رئیس مجلس ماه آینده ، نانسی پلوسی توانایی از دست دادن تعداد اعضای خود در سال 2019 را ندارد. اما ستون ناتان تأکید می کند که چگونه برخی از متروکه سال گذشته بر اساس مبنای سیاسی ایمن تری به 117 امین کنگره وارد شدند.

حتما بخوانید:
شکایت دادستان نیویورک از ترامپ

شناسایی کاندیداها

زنان کاندیدا اغلب می گویند که با س questionsالات و انتقادات متفاوت از همتایان مرد خود روبرو هستند ، به خصوص اگر بچه دار شوند. اشلی هینسون ، که به عنوان جمهوری آیووا انتخاب شد و دارای دو پسر است ، اخیراً به ATR گفت: “وقتی در را زدم ، من یک خانم داشتم که اساساً از این که مادر هستم شرمنده است و اجازه داد فرزندانم فرار کنند.” “پاسخ من به او این بود ،” هی ، ببین ، من الگوی خوبی برای پسرانم هستم. و این همان چیزی است که من در اینجا سعی می کنم انجام دهم. “

جورجیا را تماشا کنید

سفر برنامه ریزی شده ترامپ به گرجستان در روز شنبه ، شکاف فزاینده این هفته در حزب دولتی جمهوری خواه در مورد امتناع رئیس جمهور از به رسمیت شناختن انتخابات را برجسته می کند.

حملات طولانی مدت ترامپ به نتایج انتخابات جمهوری خواهان سن کلی لوفلر و دیوید پوردو را در شرایطی قرار داده است که هر روز پیچیده تر می شود.

هر دو با ادعاهای ترامپ مبنی بر بی نظمی در گرجستان در اوایل ماه نوامبر موافقت کردند ، گرچه این بحث آنها را پیچیده می کند که آنها آخرین خط دفاعی در برابر کنترل کامل دموکراتیک در واشنگتن هستند.

اما چندین مقام دولت جمهوری خواه این هفته ترامپ را به لغو جنگ صلیبی خود فراخواندند و گفتند كه این كارگران انتخاباتی را در معرض خطر قرار می دهد و جمهوریخواهان را از رای دادن منصرف می كند. لوفلر و پردو با صدور بیانیه هایی ادعا کردند که خشونت را توجیه نمی کنند ، اما پیروزی بایدن را نیز قبول نکردند.

Meanwhle ، سیدنی پاول ، وکیل سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ جمعیت گفتند دیروز در تظاهرات توقف سرقت در ایالت ، وی “گرجی ها را تشویق می کند تا زمانی که رای شما امن نشود ، به هیچ وجه رای ندهند. منظور من ، صرف نظر از مهمانی ، “خبرنگار یاهو نیوز ، کیتلین دیکسون در توییتر خود نوشت.

روز چهارشنبه ، نیویورک تایمز یک مطالعه عمیق در مورد پرتفوی سهام Purdue منتشر کرد ، نشان می دهد که از تجارت سهام شرکت های تحت نظارت کمیته های خود بهره مند شده است ، و ادامه یک داستان داستانی که برای هر دو مشکل ایجاد می کند سناتورهای جمهوریخواه با کیفیت بالا.

دموکرات ها به طور مداوم بر معاملات سهام این دو سناتور تأکید کرده اند و گروه های اکثریت PAC سنا نیز هزینه های جدید 5/5 میلیون دلاری را در نقاطی که پردو و لوفلر را هدف قرار داده است اعلام کرده اند. پل آمریكایی همچنین از تلاش های “چند میلیون دلاری” در گرجستان با هدف “رأی دهندگان روستایی طبقه كارگر” خبر داد. این افزایش با تبلیغات “شش رقمی” برای خرید خدمات دیجیتال و پخش جریانی آغاز شد ، با چند جفت نقطه که همچنین به سرمایه گذاری سناتورها و تجارت متمرکز هستند.

از طرف جمهوری خواهان ، اتاق بازرگانی ایالات متحده آگهی خرید 2 میلیون دلاری را با امتیازات مثبت برای پاسخ لوفلر و پردو به بیماری همه گیر راه اندازی کرده است. و مشاوران دونالد ترامپ جونیور یک Super PAC جدید را منتشر کردند که متمرکز بر حمایت از رئیس جمهور است. NRSC نیز دارد دو تبلیغ جدید راه اندازی کرد ، با مشارکت اوسوف و وارنوک و بحث در مورد پیروزیهای دموکراتیک “چپ چپ” را به قدرت می رساند.

این اقدام با حضور برایان كمپ ، فرماندار پوردو و جورجیا ، ادامه می یابد كه امشب در تالار شهر با لورا اینگراهام ، مجری فاكس نیوز حضور یافت. لوفلر و وارنوک یکشنبه شب با یکدیگر دیدار می کنند که انتظار می رود این تنها بحث قبل از انتخابات باشد.

انتظار

رأی دهندگان در لوئیزیانا روز شنبه برای برگزاری دور دوم بین جمهوری خواهان لوک لتلو و لنس هریس برای یک منطقه 5 جامع جمهوری خواهان به پای صندوق های رای رفتند. لتلو رئیس ستاد GOP فعلی ، رالف آبراهام است که پس از نامزدی ناموفق برای فرمانداری در حال بازنشستگی است. وی تأیید ابراهیم را برای هریس ، که نماینده ایالتی است ، دارد.

پایان عکس

سناتور آریزونا مارک کلی روز چهارشنبه آغاز به کار کرد و برای اولین بار در حدود 70 سال گذشته اظهار داشت که دو دموکرات نماینده ایالت گراند کانیون در سنا هستند. (کارولین برمن / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)

اکنون مشترک شوید با استفاده از این لینک بهترین اخبار و تحلیل های تیم ما را از دست ندهید.

نشریه At the Races: پای فروتن برای اولین بار در Roll Call ظاهر شد.
منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul