[ad_1]

برخی از اعضا از این هم فراتر رفتند و در 6 ژانویه جمعیت را با توییت ها و سخنرانی ها برای مبارزه با نمایندگان فاسد خود در پارلمان پر کردند – کلمات مبارز که اغلب با اصطلاحات مذهبی بیان می شوند.

جان بری ، یکی دیگر از پیشکسوتان قانون تصویب امنیت ، اظهار داشت که اگر برخی از اعضای کنگره در هنگام بازبینی تصویب امنیتی معمول رخ دهند ، اقدامات به حداقل می رسد.

“اگر ثابت شود كه یك كارمند دولت تلاش كرده است روند قانون اساسی مانند تأیید انتخابات را خنثی كند یا اوباشی را تحریك كند یا در استفاده نادرست از رسانه های اجتماعی برای انتشار اطلاعات نادرست مشاركت داشته باشد ، این امر نگرانی های امنیتی مهمی را ایجاد می كند” گفت: بری از طریق ایمیل. “همان استاندارد باید برای اعضای کنگره اعمال شود ، اگرچه آنها ، به طور دقیق ، از تصویب امنیتی برخوردار نیستند.”

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در 8 ژانویه خواستار پاسخگویی جمهوری خواهانی شد که “نظریه های توطئه افراطی را که باعث ایجاد خشونت ، تشویق جمعیت می شود ، و پس از هتک حرمت به پایتخت ، به صحن مجلس بازگشتند و به دروغ گفتن ادامه دادند”. اساس این حمله به دموکراسی ماست. “

هنوز مشخص نیست که در صورت وجود چه عواقبی می تواند برای این اعضا داشته باشد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر