دستورالعمل های جدید رژیم غذایی فدرال حاوی قوانین آشنایی است


آخرین نسخه از دستورالعمل های رژیم غذایی برای آمریکایی ها ، که روز سه شنبه توسط دو آژانس فدرال ارائه شد ، بسیاری از توصیه های قبلی را شامل می شود ، از جمله توصیه های طولانی مدت به مردان مسن برای تعدیل نوشیدن.

به طور کلی ، دبیران کشاورزی و بهداشت و خدمات بشردوستانه گفتند که دستورالعمل های 2020 تا 2025 برای کمک به مردم در انتخاب سالم طراحی شده است ، اگرچه بررسی ها نشان می دهد که بسیاری از مردم توصیه های فعلی در مورد مصرف سبزیجات و میوه ها دستورالعمل ها هر پنج سال یک بار به روز می شوند.

“علم به ما می گوید که تغذیه مناسب منجر به نتایج بهتر سلامتی می شود و در دستورالعمل های جدید رژیم غذایی از بهترین شواهد موجود استفاده می شود تا اطلاعاتی را که آمریکایی ها برای تصمیم گیری سالم برای خود و خانواده خود لازم دارند ، به آنها بدهد. الکس هازارد ، وزیر HHS در بیانیه ای گفت.

این رهنمودها میلیاردها دلار خرید برای تأمین غذا در ارتش و تأمین برنامه های تغذیه ای فدرال مانند برنامه تغذیه ای مکمل برای زنان ، نوزادان و کودکان ، وعده غذایی دوچرخه برای سالمندان و برنامه ناهار در مدارس ایجاد می کند. متخصصان بهداشت عمومی و تغذیه همچنین به رهنمودهایی اشاره می کنند که به نوبه خود بر انتخاب غذا و روند مصرف کننده تأثیر می گذارند.

اگرچه بسیاری از این توصیه ها شناخته شده است ، اما این دستورالعمل های جدید برای اولین بار شامل دستورالعمل های مربوط به رژیم غذایی برای کودکان خردسال و نوزادان زیر 2 سال و همچنین توصیه هایی برای زنان باردار یا شیرده است. دو گروه صنعتی ، انجمن بین المللی لبنیات و انجمن تخم مرغ آمریکایی ، گنجاندن محصولات خود را در غذاهایی که به ویژه برای رشد کودکان خردسال توصیه می شود ، تأکید کرده اند.

حتما بخوانید:
نقش بازی در تربیت کودکان


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme