[ad_1]

آخرین نسخه از دستورالعمل های رژیم غذایی برای آمریکایی ها ، که روز سه شنبه توسط دو آژانس فدرال ارائه شد ، بسیاری از توصیه های قبلی را شامل می شود ، از جمله توصیه های طولانی مدت به مردان مسن برای تعدیل نوشیدن.

به طور کلی ، دبیران کشاورزی و بهداشت و خدمات بشردوستانه گفتند که دستورالعمل های 2020 تا 2025 برای کمک به مردم در انتخاب سالم طراحی شده است ، اگرچه بررسی ها نشان می دهد که بسیاری از مردم توصیه های فعلی در مورد مصرف سبزیجات و میوه ها دستورالعمل ها هر پنج سال یک بار به روز می شوند.

“علم به ما می گوید که تغذیه مناسب منجر به نتایج بهتر سلامتی می شود و در دستورالعمل های جدید رژیم غذایی از بهترین شواهد موجود استفاده می شود تا اطلاعاتی را که آمریکایی ها برای تصمیم گیری سالم برای خود و خانواده خود لازم دارند ، به آنها بدهد. الکس هازارد ، وزیر HHS در بیانیه ای گفت.

این رهنمودها میلیاردها دلار خرید برای تأمین غذا در ارتش و تأمین برنامه های تغذیه ای فدرال مانند برنامه تغذیه ای مکمل برای زنان ، نوزادان و کودکان ، وعده غذایی دوچرخه برای سالمندان و برنامه ناهار در مدارس ایجاد می کند. متخصصان بهداشت عمومی و تغذیه همچنین به رهنمودهایی اشاره می کنند که به نوبه خود بر انتخاب غذا و روند مصرف کننده تأثیر می گذارند.

اگرچه بسیاری از این توصیه ها شناخته شده است ، اما این دستورالعمل های جدید برای اولین بار شامل دستورالعمل های مربوط به رژیم غذایی برای کودکان خردسال و نوزادان زیر 2 سال و همچنین توصیه هایی برای زنان باردار یا شیرده است. دو گروه صنعتی ، انجمن بین المللی لبنیات و انجمن تخم مرغ آمریکایی ، گنجاندن محصولات خود را در غذاهایی که به ویژه برای رشد کودکان خردسال توصیه می شود ، تأکید کرده اند.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir