دستور اجرایی ترامپ درباره واکسن ها تا حد زیادی نمادین است


گاوین یامی ، کارشناس بهداشت جهانی در دانشگاه دوک ، گفت: “این تصور که ترامپ پس از ریاست جمهوری خود قادر به جلوگیری از صادرات واکسن در آینده خواهد بود ، احتمالاً اشتباه است.” “همه اینها می تواند یک ضربت ملی ، ملی گرا در سینه باشد. ابتدا در آمریکا.”

این دستورالعمل در حالی فاش می شود که میلیون ها دوز از اولین واکسن COVID-19 موجود ، تولید شده در یک کارخانه ایالات متحده ، در اوایل بهار ارسال خواهد شد ، ماه ها قبل از اینکه اکثر آمریکایی ها اولین گلوله خود را بزنند.

کمیته سابق اداره غذا و دارو اسکات گوتلیب ، عضو هیئت مدیره Pfizer ، گفت که برخی از مواد واکسن COVID-19 ، تولید شده در کارخانه میشیگان ، به قراردادهای این شرکت با کشورهای خارجی سپرده می شود.

گوتلیب در مصاحبه ای با CNBC گفت: “تمام لوازم مورد نیاز از این تاسیسات در میشیگان در سه ماهه اول سال 2021 به ایالات متحده می رود.” “Pfizer در واقع چندین بار توزیع متفاوت ، به ویژه سه ماهه دوم را كه از این گیاه خارج می شود ، چندین بار به دولت ایالات متحده پیشنهاد كرده است.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم [Michigan] گیاهی که در سه ماهه دوم وارد ایالات متحده می شود. او فقط در مورد لوازم نیست. “


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>